Як швидко вивчити вірш англійською мовою

Дуже цікаво вивчати англійську не лише за текстами прози, але і за поезією. Однак постає питання, як же швидко вивчити вірш англійською мовою, як легко і просто впоратися з цим завданням.

Для того, щоб впоратися з цим завданням, вам знадобиться аркуш паперу і олівець або ручка, англо-російський словник.

Сядьте зручніше, спина обов’язково рівна, голова ясна, провітрене приміщення. Вчіть вірш в самоті без доступу до інтернету або телефону — так буде набагато ефективніше і ви сконцентруєтеся на даній задачі.

			kak bystro vyuchit stikh na anglijjskom yazyke		13 Як швидко вивчити вірш англійською мовою

Із статті ви дізнаєтесь:

 • Як вивчити англійську вірш поетапно
 • Як вивчити вірш англійською дитині
 • Відео — як вивчити англійську вірш

Як вивчити англійську вірш поетапно

 • Перепишіть вірш своєю рукою. Потім випишіть незнайомі слова, переведіть їх і кілька разів промовте транскрипцію. Перекладіть текст на українську мову, на даному етапі вам потрібно зрозуміти його сенс.
 • Не намагайтеся до кінця зрозуміти граматичний лад — просто прийміть, як є. Багато вірші будуються на класичних канонах і в них може використовуватися спеціальні звороти, словосполучення. Досить того, що ви знаєте сенс тієї чи іншої фрази.
 • Поділіть вірш на чотиривірш. Прочитайте вголос вірш від початку до кінця один раз. Далі переходьте поступово на кожному чотиривірші, повторюйте його 4-5 разів і створюйте подумки образи, на основі яких ви легко вивчіть вірш. На кожне чотиривірш виділіть не більше 3-5 хвилин. Далі переходите до іншого. Як дійдете до кінця, повертайтеся до початку і ще раз за цією методикою, вже спираючись на образи в голові, вчіть вірш англійською мовою.
 • Відкладіть текст, зробіть перерву на кілька годин, потім знову приступайте до заучування вірша.
 • Як вивчити вірш англійською дитині

  Як правило, вірші для дітей на англійській дуже прості і легкі за звучанням. В даному випадку на граматику особливої уваги звертати не варто. Переведіть вірш разом з дитиною, випишіть незнайомі слова і навчіться їх. Необхідно повторювати вірш кілька разів англійською, потім зробити перерву на пару годин, і так 3-4 рази.

  Також ви можете наспівувати вірші як пісеньку — так в захоплюючій формі заучування перетвориться на задоволення.

  З часом вам треба буде менше часу, і у вас не складе ніяких труднощів швидко вивчите вірш англійською мовою.

  Відео — як вивчити англійську вірш

  Нижче представлено відео, де ви отримаєте необхідні рекомендації по заучування вірша.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: