Як швидко заговорити англійською: quick as a flash

Питання швидкості мучить кожного третього людину, що приходить на курси вивчення англійської мови.

Що зробити для того, щоб вивчити англійську? Чому я вчу його вже 10 років, а результат виявляється плачевним? Як швидко заговорити англійською і скільки часу для цього потрібно? На всі ці і багато інші питання ми відповімо в цій статті. А зараз перейдемо до того, що так хвилює кожного студента: відповімо на запитання «що», «як» і «чому».

Отже, виходячи з думок, що постійно «випливають» у мережі, вивчити англійську можна і за 16 годин, і за 3 місяці, і за рік активної практики. Кому який варіант підходить і чи можна цілком покладатися на «швидкий» метод? Швидкість говорить лише про швидкості викладу матеріалу. І якщо десь Вам намагаються пояснити всі часи англійських дієслів за 6 місяців, Ви повинні розуміти, що такий варіант підходить тим, хто приділяє мови 1 годину на тиждень. Якщо Ви готові старанно займатися кілька разів на тиждень, то термін у півроку повинен здатися відразливим, якщо не сказати більше.

Скільки часу буде потрібно для того щоб почати спілкуватися?

Швидко заговорити англійською можна тільки через 150-190 годин активного спілкування. Чи багато це? Давайте рахувати. У середньому виходить від 6 до 8 днів. Такий результат порадує багатьох, однак не варто радіти. Освоївши основні структури і конструкції, запам’ятавши 6 000 – 9 000 слів, вже через 6 місяців Ви зможете заговорити мовою Шекспіра за умови, що будете займатися тричі на тиждень по 2 години. Однак і в цьому випадку, все не так просто. На заняттях Ви будете засвоювати все те незрозуміле, що не завжди знаходило пояснення в голові, а вдома Вам необхідно докласти максимум зусиль, щоб розкласти все по поличках: відвідати сучасні ресурси, скачати програми, дивитися відео, подкасти, слухати музику, читати журнали, тренувати пам’ять і робити багато чого цікавого.

Топ-5 видів активності, які сприяють розвитку навичок говоріння

kak bystro zagovorit na anglijjskom: quick as a flash31 Як швидко заговорити англійською: quick as a flash

Щоб говорити правильно, треба чути, як правильно кажуть іноземці. У цьому випадку Ви не тільки будете засвоювати структуру мови, але і запам’ятайте вимова (можливо, діалектичне), засвоїте інтонацію, з якою говорять жителі туманного Альбіону, США, Австралії, Нової Зеландії, фразові дієслова та сленг, без якого неможливо уявити мова іноземця. Відмінними ресурсами стануть наступні:

https://www.youtube.com/channel/UC9gFih9rw0zNCK3ZtoKQQyA

https://www.youtube.com/channel/UC02LvI6Ey3MonxQu8mB7wzg

https://www.youtube.com/channel/UC4cmBAit8i_NJZE8qK8sfpA

http://www.learnoutloud.com/

Читати книги і журнали можна тут:

http://issuu.com/

http://thebigproject.co.uk/news/#.VYfksVK7N4p (всі електронні видання, що виходять в друк в Європі і Америці)

http://english-e-books.net/

http://literature.britishcouncil.org/

Про те, як журнали іноземною мовою можуть стати ключем до навчання, ми писали в одній з попередніх статей.

Читайте книги в оригіналі. Для лінивих вже давно придумали книги з посторінковим перекладом, тому Ви можете читати по-англійськи і по-російськи одночасно. Однак у цьому випадку для кращого запам’ятовування слів все-таки рекомендую виписувати нові слова, щоб вони міцно залишалися в пам’яті.

Дивитися фільми онлайн з субтитрами можна на ororo.tv. Даний ресурс залишається найбільш популярним, оскільки тут зібрано безліч відмінних фільмів, серіалів, мультиплікаційних фільмів.

Практикувати свою англійську можна і потрібно тут:

http://sharedtalk.com/

https://www.busuu.com/ru/

http://www.interpals.net/

https://lingvister.ru/prepodavateli

Запам’ятовувати слова можна тут:

http://eng5.ru/useful/vocabulary

http://crazylink.ru/

Слова пісень вчимо на http://lyricstraining.com/

Вивчайте англійську і не бійтеся говорити іноземною мовою – в розмові вся Ваша практика!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн