Як вибрати репетитора або курси англійської?

c4d7319a77ee007af60cceb6ab751789 Як вибрати репетитора або курси англійської?
Зміст

 • Про терміни навчання
 • Що вибрати: мовні курси або домашнього вчителя (репетитора)?
 • Плюси вивчення мови з репетитором
 • Плюси вивчення мови в лінгвістичному центрі
 • Як вибрати репетитора по англійській?
 • Як вибрати курси англійської мови?
 • Детальніше з приводу уроків іноземної мови

Знання іноземної мови відкриває безмежний океан можливостей в 21 столітті. Це і доступність широкого вибору вакансій, і престиж, а часом і обов’язковий пункт в анкеті здобувача. Можна отримати хорошу роботу, навіть за кордоном, не кажучи вже про рідну країну. А під час заморських відряджень або подорожі реально блиснути мелодійністю зрозумілою всім мовлення, просто поспілкуватися, не відчуваючи труднощів мовного бар’єру.

Про терміни навчання

b285b0537620a8a35078a929600f3a43 Як вибрати репетитора або курси англійської?Бажання мати роботу в розвинутій компанії або небезпека не потрапити під скорочення штатів змушує скорочувати терміни освоєння іноземної мови. Багато людей при цьому задаються питанням: «як швидко вивчити англійську мову (або інший)?». Але можливо навчитися говорити, читати на англійській мові, скажімо, за три місяці? Відповідь фахівців буде неоднозначним. За такий термін навчання не можна освоїти всі необхідні знання і відчути себе майже іноземцем. Це підтвердить будь-який лінгвіст. Але цілком можливо вивчити певні фрази, вникнути в ази вивчення мови.

Терміни навчання можуть як збільшуватися, так і зменшуватися (від трьох місяців до декількох років). На це буде впливати ступінь підготовки студента, його здібності, рівень дисциплінованості. І звичайно ж, важливо не помилитися з кандидатурою викладача. Саме від його компетентності і таланту буде залежати успішність навчання.

Що вибрати: мовні курси або домашнього вчителя (репетитора)?

6e518194e1e5de8a8f788c721e23de7c Як вибрати репетитора або курси англійської?Який би варіант навчання іноземної не вибрав людина, він повинен розуміти, що більшою мірою все залежатиме від його сили волі і старань. Головне – дисципліна, своєчасне виконання домашнього завдання та мовна практика.

Останнім часом приблизно однаковою популярністю користується вивчення мови з допомогою приватного репетитора, так і на базі лінгвістичних центрів. Досвідчені педагоги допоможуть швидко вивчити іноземну мову без проблем. Для того, щоб зрозуміти, який спосіб навчання краще (курси або репетитор з англійської), слід виділити всі плюси і мінуси.

Плюси вивчення мови з репетитором

 • Приватний вчитель приділяє максимум часу одного учня.
 • Можливість отримувати максимум відповідей на виникаючі питання.
 • Вільний графік.
 • Методика навчання підлаштовується під одного учня.
 • Вільний вибір кращого репетитора.

Плюси вивчення мови в лінгвістичному центрі (на курсах)

 • Звикання до дисципліни.
 • Відмінна можливість спілкування іноземною мовою (мовна практика).
 • Можливість рольових ігор, що входить в методику навчання.
 • Мінімальна вартість курсу навчання.
Читайте також:  Розповідь Як я провів день, твір англійською мовою Мій день, есе

Як вибрати репетитора по англійській?

Оскільки від компетентності вчителя, його старань і таланту буде залежати вихідний результат, до питання “як вибрати репетитора по англійській мові”, потрібно підійти особливо відповідально. Не слід відразу віддавати перевагу репетитора, в якого найнижчі розцінки. Як відомо, будь-яка праця має оплачуватися відповідно. Чим більше зусиль докладає викладач, тим вище буде і ціна (в іншому разі він швидко «вигорить»). Не завжди кандидат наук з мовного університету виявляється кращим варіантом.

Головне для репетитора – володіти здібностями педагога, вміти розумно, зрозуміло і дохідливо пояснювати матеріал. З такою роботою може легко впоратися студентка-відмінниця старшого курсу. Єдиним мінусом буде її недостатній досвід.

Краще всього вибирати кандидатуру вчителя, опитавши знайомих і друзів, немає у них на прикметі хорошого варіанту. Репетитор, яким залишилися задоволені люди, можуть рекомендувати його – саме той чоловік, який потрібен. Він відповість на масу потрібних питань, у тому числі «як швидко вивчити англійську мову?» А от знайдений по оголошенню вчитель, красномовно розповідає про свої здібності і величезному досвіді (поїздках за кордон) може виявитися звичайним неуком, абсолютно некомпетентним в науці навчання мовам.

Нерідко недоучившиеся студенти мовних курсів, із неправильно поставленою мовою, мізерними знаннями мови беруть на себе сміливість навчати інших. Їх розцінки варіюються від заманливо низьких до високих. Одного разу побувавши за кордоном, студент-недоучка вважає себе вправі брати за уроки ціну, яку вимагають кваліфіковані викладачі Вузів.

cdf0fafda6e11071d0a190b4507cecf9 Як вибрати репетитора або курси англійської?

Під час першої зустрічі з репетитором потрібно попросити його пред’явити документ про освіту, рекомендації. Але і це ще не може гарантувати правильного вибору вчителя. У хорошого викладача є своя методика. Урок повинен обов’язково включати «чотири важливих кита» – аудіювання, говоріння, читання, письмо. Якщо вчити мову доводиться з нуля, потрібно починати з вимови літер (зубрити порядок букв в алфавіті немає сенсу), з основних правил. Досвідчений вчитель знає надійні методики Він допоможе швидко вивчити іноземну мову, при цьому якісно.Поступово переходить на англійську мову – вводить учня в мовне середовище.

Як вибрати курси англійської мови?

Сьогодні бажає говорити іноземною мовою має колосальний вибір лінгвістичних центрів і шкіл. Строкатий калейдоскоп таких може ввести в розгубленість і вибрати курси англійської мови виявиться не такою вже й простою справою. Знову відкриваються мовні заклади заманюють безкоштовними першими заняттями і низькими розцінками. Щоб не викинути гроші на вітер, попавшись на гачок не надто професійних педагогів, краще опитати знайомих, почитати відгуки на масових форумах. Іноді з метою економії коштів керівництво центрів залучає до роботи людей, які не мають відповідної вищої освіти. А викладачі Вузів, заощаджуючи свої сили і час, не вважають за потрібне працювати над удосконаленням методики для початківців. У результаті учень викладає чималі гроші, запевнивши себе, що потрапив до кращого фахівця, але залишається з тими ж знаннями, з якими і прийшов.

Читайте також:  Вірші про кохання англійською, з перекладом від Englishdom

Зупинивши вибір на курсах іноземних мов, важливо пам’ятати, що на відміну від приватних уроків) пропускати уроки не можна. Заповнення прогалин у знаннях можна отримати лише за допомогою додаткових занять особисто з учителем. А це обійдеться недешево, дорожче, ніж уроки з репетитором. Адже вчитель при цьому займає приміщення і повинен заповнити витрати на оренду.

Детальніше з приводу уроків іноземної мови

Прагнення хорошого вчителя спрямовані на те, щоб учень одержував необхідні знання, як можна швидше почав розмовляти іноземною мовою, читати й писати. В першу чергу при його правильному підході у учня зникає страх перед іноземної промовою. З’являється бажання говорити, запитувати, висловлювати свої думки. Таким чином реально швидко вивчити іноземну мову. Вчитель рекомендує говорити на іноземній з друзями і рідними (за сніданком, обідом, перед сном), грати в рольові ігри. Якщо вже пройшов місяць, а у учня в голові «каламбур», методика репетитора нікуди не годиться. В цьому випадку слід поміняти вчителя на іншого, більш відповідального.

В ідеалі репетитор повинен підбирати метод навчання під учня, можливо, це буде комбінація з декількох відомих методик.

Головне, щоб після відходу вчителя в учня не виникала маса питань. Починати урок потрібно з повторення пройденого матеріалу. Це і рольові ігри, і лист, і робота над текстами. Потім викладач переходить до нової теми. Якщо учень готовий до того, щоб учитель повністю перейшов на іноземну мову, це буде найкращим варіантом.

aa7047b2baf2cb4a7ed0bfb063782a25 Як вибрати репетитора або курси англійської?

Методика навчання підбирається в залежності від цілей учня. Вона буде значно відрізнятися залежно від того, потрібно опанувати промовою для роботи або подорожей. Впливає на це і терміновість вивчення, початкові знання учня. В наш час більшість викладачів активно використовують у своїй роботі онлайн вправи, відеоролики і різноманітні навчальні інтернет-програми. Навчальні онлайн сервіси можуть бути використані як на уроках, так і в якості домашнього завдання. Онлайн самовчитель англійської lim-english.com можна використовувати як джерело додаткових знань і практики англійської мови. На сайті можна знайти вправи для тренування основних граматичних правил, так і тексти різного рівня складності, озвучені професійними американськими дикторами, для відпрацювання навичок аудіювання. Крім того, прослуховуючи файли з різних джерел, в учня є можливість навчитися сприймати не лише мова викладача (вимова якого може істотно відрізнятися від носіїв мови), але і мова різних людей. Наприклад, такий текст не тільки допоможе зрозуміти різницю між англійськими часом Present Continuous та Present Simple, але і дасть прекрасний приклад професійного американського вимови.

Читайте також:  Вживання прийменників в англійській мові: ending a sentence with a preposition?

Hello, Tom!
Hello, Tom! Where are you going?
I am hurrying to school.
When do your lessons start on Mondays? They usually start at nine o’clock. 527e5930d4f5cb5a7daf3d0d7f0c217e Як вибрати репетитора або курси англійської?
Why are you running then? It is only eight o’clock.
I am running because I want to play soccer with my friends before the lessons.
Are you friends now playing? No, they are not.
They are not now playing.
We usually play soccer at eight fifteen in the morning.

Слухати “Hello, Tom!”

Привіт, Том!
Привіт, Том! Куди ти йдеш?
Я поспішаю до школи.
Коли твої уроки починаються по понеділках? Вони зазвичай починаються о 9 годині.
Чому ти біжиш тоді? Зараз тільки 8 годин.
Я біжу, бо я хочу пограти у футбол з моїми друзями перед уроками.
Твої друзі грають зараз? Ні, …
Вони не грають зараз.
Ми зазвичай граємо у футбол в 8.15 ранку.

Як в мовній школі, так і при навчанні вдома, дотримуються принципу правильної побудови уроку. Неприпустимо займатися тільки читанням або розбором слів цілий урок (можуть бути поодинокі винятки). Домашнє завдання може включати в себе вивчення пісень при прослуховування дисків, віршів. Якщо учень не може виконати домашнє завдання, провина вчителя в тому, що він погано пояснив матеріал під час уроку.

8afba7326d6855cfaf9c860882f9fd4f Як вибрати репетитора або курси англійської?

Рольові ігри (як в мовній школі, так і з приватним учителем) захоплюючі, цікаві не тільки для дітей, але і дорослих, допомагають швидко опанувати промовою. Тому вони необхідні. Це гра в «магазин», «ресторан», «готель», «подорожі», з картками, на яких зображені відповідні предмети. У процесі таких ігор у учня створюються умови необхідності висловлювання іноземною. При цьому легше запам’ятовуються слова і фрази. Вчитель контролює правильність вимови, вносить поправки.

Текст, підготовлений для читання, повинен відповідати аналізованій на уроці теми, правилами. Учитель допомагає учневі відповісти на питання по тексту. Бажано, щоб такий був записаний на диску. У такому випадку учень може його слухати і відсутність репетитора. Такий же підхід необхідний і при масовому вивченні мови. Перевага в цьому випадку полягає в можливості проводити особливо яскраво і цікаво рольові ігри. Студенти курсів можуть спілкуватися один з одним на мові, що вивчається.

Правильно вибравши репетитора або курси, учень швидше досягне поставленої мети. І незабаром зрозуміє сам, як швидко вивчити англійську мову (або будь-який інший)? Отримані знання можуть виявитися корисними для отримання потрібної роботи, ведення бізнесу і просто для спілкування.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: