Як відновити знання англійської мови: total recall

Мова – значною мірою соціальне явище: в кінці кінців, якщо навколо нас не було б інших людей, з якими можна перекинутися словом або реченням, як ми могли б сказати, що наше знання певної мови повільно згасає?

І що, якщо не спілкування з іншими людьми, стане мотивацією, яка допоможе зберігати мову в пам’яті?

  • Мови, які ми вчимо у школі чи університеті, забуваються в 76% випадків.

Більшості людей знайома ситуація, коли після декількох семестрів вивчення французької або німецької в університеті мова повністю забувається, як тільки здані всі письмові роботи та іспити. З іншого боку, багато описують свою здатність говорити і розуміти мову, який до цього перебував у забутті. Володіння мовою повертається до них, варто їм тільки опинитися в ситуації, де вони оточені людьми, що розмовляють виключно на цій мові, і у них немає ніякого іншого вибору, крім як практикувати його.

  • Відсутність мотивації сприяє втраті навіть базових навичок.

Багато людей, головним чином, мандрівники або ті, чия робота пов’язана з перебуванням за кордоном протягом тривалих періодів часу, відвідують інтенсивний курс англійської мови і в подальшому можуть ефективно спілкуватися весь той час, поки вони перебувають за кордоном. Але як тільки вони повертаються додому, вони вже не зацікавлені в практиці мови, який більше не є для них засобом виживання, тому стрімко забувають все, що вивчили. Це також стосується вивчення мови в школі або на курсах: якщо отримувати гарні оцінки – Ваша єдина мотивація вчити китайську, як тільки Ви покінчите з заняттями, Ви швидко забудете все, що знали.

  • Можна забути навіть рідну мову.

Ще більш дивна форма мовної деградації – коли Ви починаєте втрачати свою рідну мову. Це може статися з людьми, що живуть в багаторічної ізоляції від суспільства, або, менш різким чином, в результаті подорожі по багатьом країнам протягом тривалого періоду часу. Багато мандрівники, яких стали поліглотами мимоволі з поверхневим розумінням восьми або дев’яти мов, можуть спитати про дорогу до готелю на індонезійському мовою і замовити квиток на поїзд по-угорськи, але деколи не можуть згадати прості слова рідної мови. Точно так само носій англійської мови, який проводить роки в різних не англомовних країнах і підтримує зв’язок, перш за все, з іншими емігрантами, може говорити головним чином на піджин-інгліш, що несе в собі мішанину слів з різних кутів земної кулі. Навіть після повернення в свої рідні країни, вони будуть часто використовувати лексику і граматику інших мов в англійській мові.

  • Що можна зробити, щоб не забути чи зберегти мову.

Кращим способом підтримувати мовні навички в нормальному стані є прямий і тривалий контакт з носіями мови, але іноді це просто неможливо. На щастя, Інтернет повний мовних ресурсів: газети іноземною мовою, подкасти, блоги, форуми і телеканали – всі вони можуть знань не заіржавіти. Якщо Ви більше віддаєте перевагу людське спілкування, знайте, завжди проводяться зустрічі мовних груп для людей, які хочуть попрактикуватися у розмовній мові і аудіюванні. У будь-якому випадку, доводиться постійно працювати, щоб підтримувати мовні навички у всеозброєнні. Прагнете зануритися в іноземну мову ще раз? Пройдіть безкоштовний пробний урок, щоб обговорити з учителем, наскільки хороші Ваші знання іноземної мови.

kak vosstanovit znaniya anglijjskogo yazyka: total recall7 Як відновити знання англійської мови: total recall

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: