Як вивчити англійський алфавіт швидко і легко

Вивчення будь-якої мови, в тому числі англійської, починається з освоєння алфавіту.

Для тих, хто захотів вивчити англійську, перше питання — як вивчити англійський алфавіт? Відповім одразу — просто, швидко, легко. Головне — це ваш настрій і мотивація з самого початкового етапу навчання мови.

Навчання в ігровій формі — найкращий метод вивчення алфавіту.

Найголовніше, на що треба звернути увагу — це спочатку постановка правильної вимови англійських букв, використовуючи для цього правильну вимову транскрипції.

Запам’ятайте — спочатку ПРАВИЛЬНЕ ВИМОВА ЗВУКІВ букв англійського алфавіту — запорука подальшого успішного освоєння англійської.

Як швидко вивчити англійський алфавіт

Найголовніше — поставте собі мету і термін (наприклад, вимовте вголос — «Я запам’ятаю букви англійського алфавіту протягом тижня, займаючись по 5-10 хвилин в день»).

Для того, щоб досягти поставленої мети, приділіть вивченню алфавіту особливу увагу і одночасно прийміть це як гру.

Придумайте, який подарунок ви самі собі піднесете, коли вивчите алфавіт (наприклад — вивчили 5-7 букв, — віджалися від підлоги ну або пішли і купили собі що-небудь вредненькое, але таке смачненьке — по дорозі або в процес віджимання повторюйте вивчені букви і переставляйте їх у розумі місцями в різному порядку для закріплення результату).

Нижче представлені шість успішних кроків для успішного вивчення англійського алфавіту будинку:

 • Уважно поставтеся до вимови літер англійської мови — це дуже важливо.
 • Обов’язково при навчанні використовуйте відео.
 • Напишіть кожну букву прописом та її транскрипцію, прослухайте аудіо або відео для сприйняття на слух звучання кожної літери.
 • Вчіть літери по порядку і врозкид.
 • Візуально уявляйте кожну букву у вашій уяві і для кожної літери визначте той чи інший предмет, наприклад, у вашій кімнаті.
 • Займайтеся регулярно і систематично.
 • Таким чином, просто поставивши мету, ви зможете досягти її в короткі терміни, дотримуючись даної методики.

  Як вивчити англійський алфавіт на відео

  Один з найефективніших способів навчання останнім часом — це відео формат. Так, у відео представлений не тільки звуковий ряд і тренується вимову, але і показуються картинки, щоб візуально закріпити букви англійського алфавіту в пам’яті.

  Алфавіт у вигляді пісень — цікавий і швидкий спосіб навчитися:

  1. Візуальне представлення кожної літери з різними словами на ту чи іншу літеру і образами. Образи запам’ятовуються мозком набагато ефективніше звичайної зубріння:

  2. Знаменита пісенька «ABC» — дуже кумедна і своєрідно обіграна:

  3. Ще один відеоряд онлайн — тепер вже трохи довше і не менш цікавіше:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: