Як вивчити англійську будинку: get on like a house on fire

Немає багато часу, щоб присвятити його англійської мови, але є величезне бажання вивчити англійську? Ваші знання іноземної недостатні, і Ви хочете «підтягнути» мову всіма можливими способами?

У цьому випадку кращою можливістю вирішити всі виниклі проблеми стане створення особливої атмосфери занурення в досліджуваний мову. Як організувати вдома центр вивчення мов, Ви дізнаєтеся нижче.

  • Квартира або flat

Отже, всім відомо, що найкращим варіантом стане подорож в англомовну країну, де Ви зможете жити в родині і практикувати англійську, але така можливість є не у кожного. В цьому випадку можна і потрібно організувати мовну середу будинку. Всі предмети, що знаходяться в квартирі, варто перейменувати на англійський манер. Для цього на них можна наклеїти стікери. Я знала одного знайомого, який навіть продукти підписував в холодильнику і морозильній камері. Смішно, але результативно. Коли Ви запам’ятали всі предмети, що знаходяться вдома, спробуйте стікери зняти і, підходячи, наприклад, до рушника у ванній кімнаті, згадувати назву по-англійськи. Якщо запам’ятати все було не складно, переходьте до наступного етапу.

  • Відвідування курсів онлайн

Запис в онлайн-школу іноземних мов ще нікому не заважала. Переваги очевидні: можна займатися в зручний час, можна вибрати викладача-іноземця, можна прискорити або сповільнити процес навчання, у разі якщо все зрозуміло чи, навпаки, складно сприймається матеріал. Більша частина часу приділяється спілкуванню, в результаті чого Вам доведеться заговорити по-англійськи, хочете Ви того чи ні. Вивчивши усі мовні конструкції, Ви зможете їх використовувати у повсякденній мові.

  • Друг по переписці

На питання, з ким спілкуватися, ми вже не раз давали відповідь. Друзі по листуванню – наше все. Один мій приятель з Америки став кращим другом, незважаючи на те, що йому було 56 років на момент нашого знайомства. Минуло багато часу, але і зараз ми можемо листуватися, обмінюючись новинами, обговорювати політичну ситуацію, ділитися посиланнями на популярні ресурси, обговорювати кращі місця для відпочинку і т. д. Головне, щоб друг по переписці був вам цікавий. Тоді англійський стане помітно швидше поліпшуватися.

  • Кожен день – нова фраза

Поставте мету щодня вивчати від однієї до семи нових фраз, включаючи їх відразу в контекст. По-перше, за короткі терміни Ви добре поповніть словниковий запас. По-друге, не будете відставати від іноземців, які буквально щодня вигадують нові вирази, які стають популярними. Знайти фрази та ідіоми можна тут. Чудовим сайтом для пошуку супер-новинок усного мовлення стане ресурс urbandictionary.com. Якщо запам’ятати відразу такі вирази складно, виписуйте їх і розвішуйте по квартирі. Не забувайте про переведення, Ви повинні його знати.

  • Пересувайтеся з англійською

Любите бігати вранці? Слухайте англійську музику. Часто переміщаєтеся по місту на машині? Скачайте короткометражні передачі, наприклад, 6-Minute English. Такий матеріал добре сприймається, а якщо щось незрозуміло з першого разу, завжди є 6 хвилин, щоб прослухати її ще раз.

Оточіть себе іноземною мовою, і тоді у Вас не виникне питання про те, як вивчити англійську будинку.

kak vyuchit anglijjskijj doma: get on like a house on fire19 Як вивчити англійську будинку: get on like a house on fire

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: