Як вивчити англійську мову в домашніх умовах

Багато студентів, які не мають часу або фінанси, часто задають питання, як вивчити англійську мову в домашніх умовах? Англійська мова з кожним роком набуває величезну значущість в сучасному світі. Безліч іноземних інвесторів і туристів відвідують країни.

Щоб спілкуватися з ними, необхідно знати англійську мову. Щоб вивчити англійську мову будинку, необхідно в першу чергу цього хотіти. Бо вдома немає ні викладачів і репетиторів, які змушують виконувати вправи з англійської мови.

Визначення рівня знання мовою

Якщо Ви володієте таким бажанням, то поговоримо про те, що ж потрібно зробити. Спочатку треба визначити яким рівнем англійської Ви володієте. На сьогоднішній день в мові існують декілька рівнів:

 • Full beginner (англійська для початківців) ;
 • Elementary;
 • Upper-Elementary;
 • Pre-Intermediate;
 • Intermediate;
 • Upper-Intermediate;
 • Advanced;
 • Super-Advanced.
 • Після визначення рівня знаходимо відповідний матеріал. Його можна знайти в Інтернеті. На сьогодні в Інтернеті можна знайти все що завгодно для вивчення іноземної мови. Величезна кількість сайтів створені спеціально для людей, які прагнуть вивчити англійську мову будинку. Зазвичай на таких сайтах можна ознайомитися з граматичним та фонетичним матеріалом.

  Для тих, хто збирається почати вивчати з самого початку, існує певна методика. Спочатку необхідно навчитися читати англійські слова. Для цього можна взяти будь-який підручник початкових класів. Там доступно пояснюється, як правильно вимовляти ті чи інші звуки англійської мови.

  Після вивчення фонетичної частини мови, необхідно набрати певний запас слів, щоб перейти до вивчення граматичної частини. Словниковий запас необхідний для того, щоб Ви могли самі будувати речення в якості прикладу використання граматики і, звичайно ж, для того, щоб могли робити вправи.

  Джерело вивчення граматики

  Граматику варто вивчати за допомогою таких підручників, як Качалова або Изральевич. В даному підручнику міститься вся необхідна граматичні правила, які поділені на глави. Зручність цього підручника полягає в тому, що Вам спочатку дається вивчити одну частину мови, тільки потім переходить до іншого. Таким чином, Ви не будете плутатися, вивчаючи граматику англійської мови. В кінці підручника є невелика кількість вправ по пройденому матеріалу. Щоб перевірити, чи правильно Ви зробили їх, можна використовувати відповіді, які також знаходяться в кінці підручника.

  Щоб закріпити пройдений матеріал, можна також скористатися підручником Галицинского. У ньому зібрані вправи на кожну окрему тему (наприклад, на перших сторінках підручника зібрані вправи тільки з правильним вживанням артикля). Якщо в підручнику Качаловой невелику кількість вправ, то тут їх цілий підручник. Окремо продаються відповіді до Галицинскому, щоб перевіряти правильність вашої роботи.

  Таким чином, можна вивчення англійської мови в домашніх умовах можливо. Сьогодні ми не стикаємося з такою проблемою, як нестача матеріалу для вивчення. Якщо у Вас немає можливості взяти книги, то в інтернеті Ви зможете знайти все, що Вам необхідно. Величезна кількість книг, які визнані найкращими посібниками для вивчення англійської мови, є в електронному варіанті в інтернеті, де можна безкоштовно скачати.

  Якщо Ви досить серйозно підійдете до вивчення іноземної мови вдома, то можна досягти дуже багато чого. Головне систематично займатися уроками.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: