Як вивчити англійську мову за 5 хвилин

Всім нам хочеться швидко щось зробити — будь то помити посуд або вивчити англійську. Але якщо посуд ми все ж можемо помити за 5 хвилин, а то навіть і менше, то як же вивчити англійську за 5 хвилин?

Не буду довго мучити — загалом-то, це не можливо (принаймні, за один раз). Ні, вивчити десяток слів, звичайно ж, можна — і навіть потрібно. Прямо тут і зараз наше питання потрібно направити в потрібне русло. Якщо припустити, що мова йде про запам’ятовування англійських слів і фраз по 5 хвилин в день — то, скажімо, за 1 (один) місяць, за умови, що ви будете з 10-15 слів загальновживаних слів в день, ви запам’ятаєте майже 500 слів!

До слова сказати, для того, щоб підтримувати побутової розмову на складні теми, досить знати 1000 слів англійської мови. Тобто, буквально через пару місяців ви можете вивчити англійські слова буквально за хвилин в день в достатній мірі для підтримки побутової мовлення англійською мовою. Знаю, знаю — ви цього навіть не очікували, адже деякі вчать англійську ось вже багато років.

Подивіться на результати голосування (результат на 14.02.2016 р — подивіться в праву частину сайту, блок голосування називається «Скільки років ви вивчаєте англійську»):

 Як вивчити англійську мову за 5 хвилин

Отже, ми знайшли точку опори — мова йде не про одноразове навчанні англійської мови, а про те, як вивчити англійську мову самостійно поступово, приділяючи мінімум 5 хвилин в день (а краще всього 20-30).

Нижче представлено відео, де раз і назавжди сказано про те, як вивчити англійську мову за 5 хвилин за раз:

Тільки щоденні заняття в задоволення дозволять вам підвищити свій рівень знання англійської мови.

Бажаю Вам успіху у вивченні англійської мови!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: