Як вивчити англійську не навчаючи мову?

8b5632a7e2f9569af1cfb4c8bd48cffb Як вивчити англійську не навчаючи мову?

Кожен мріяв про спосіб вивчення англійської мови, де можна вчити англійську мову не навчаючи граматики, виконувати письмові вправи, читати велику кількість підручників з англійської мови. Тобто, щоб вся нова інформація записувалася в нашу пам’ять як на жорсткий диск або флешку. Правда здорова, захотіли сьогодні вивчити 1000 нових слів англійської мови, один раз прочитали і все готово ви вже вивчили.

Але, на жаль, такий метод прискореного вивчення англійської мови нам поки не відомий. Зате є перевірений спосіб вчити англійську самостійно. Все що від вас потрібно це включати англомовну радіостанцію і слухати. Наприклад, ви вдома готуєте або снідаєте, включіть собі на фон щось англійською мовою. Можна слухати радіо англійською, поставити цікаву аудіо книгу англійською мовою, або по телевізору включити іноземний канал. Головне що б у вас завжди повинна звучати англійська мова.

Йдете по дорозі послухайте музику в плеєрі або мобільному телефоні. Ви помітите, що через деякий час при такому пасивному вивченні англійської мови. Ваш англійська мова стане набагато краще.

Ви будете краще сприймати англомовну мову на слух, зможете говорити з іноземцями і не перепитувати їх по кілька разів “Вибачте, що ви сказали?” так як, ви чітко будете чути, що вимовив ваш співрозмовник і вашому співрозмовнику буде приємно, що ви його розумієте і не переспрашиваете його при кожному питанні.

Погодьтеся, не поганий результат не вчила англійську мову, а лише пасивно слухати англомовну мова на кожен день. Звичайно, якщо ви хочете знати англійську досконало, добре читати, грамотно писати і говорити англійською мовою, то одного тільки цього посивного методу вивчення англійської мови вам буде не достатньо. При цьому методі ви покращуєте своє сприйняття на слух англомовного мовлення, плюс поповніть свій словниковий запас.

Читайте також:  Вправи "Часи групи Present" (з відповідями)

Тому якщо для вас не достатньо лише розуміти англійську мову тоді необхідно використовувати активні методи вивчення англійської мови. Вам доведеться виконувати письмові вправи, вчити розмовні діалоги, тренувати розмовну мову, вивчати граматику англійської мови. Мій знайомий вже третій раз літав до США за програмою Work and Travel працювати на літо барменом.

Він добре знає англійську мову, вільно говорить на ньому. І як ми з ним їхали в машині і я запитав його. Серьога звідки ти англійську так добре знаєш? На що він мені відповів, що не знаю, з дитинства я дивився мультики англійською мовою. Після чого я його ще раз запитав: І це все? Ти не ходив на курси англійської мови? Він відповів тоді: ні, просто дивився мультики, слухав музику зарубіжну, зараз постійно дивлюся серіали, все англійською мовою.

З цього прикладу можна зробити висновок, що вивчити англійську не навчаючи можна. Від вас тільки потрібно зануритися в середовище англійської мови. І тоді вам не доведеться цілими днями сидіти над підручниками з англійської мови. Сподіваюся, кожен із вас через рік вже зможе говорити англійською мовою, в цьому ми постараємося вам допомогти.

Як вивчити Англійську Мову — НАЙПРОСТІШИЙ СПОСІБ

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: