Як вивчити англійську пісню: ресурси Вам в допомогу

Якщо Ви вивчаєте англійську, то запам’ятати пісню англійською мовою зовсім не складно.

У цьому випадку Ви розумієте зміст пісні, знаєте, як редукуються звуки, і можете відтворити практично все слова. Однак таких людей небагато. А як бути тим, хто не знає іноземної мови?

Напишіть слова на аркуші паперу розбірливим почерком. При цьому Ви задіюєте зоровий центр, що сприятиме швидкому запам’ятовуванню. Після того, як цей етап пройдений, співайте пісню, читаючи слова, написані власною рукою. Не варто докладати особливих зусиль для того, щоб вчити текст як в школі – просто отримуйте задоволення і співайте. Якщо Вам пісня подобається, її текст швидко «вкладеться» у Вашій голові.

Після таких спроб спробуйте забрати листок з текстом і співайте пісню по пам’яті. На початковому етапі Ви будете забувати слова або плутати їх. Нічого страшного, з часом всі пісенні пропуски Ви будете відтворювати, як професіонал.

Немає часу виписувати слова і переводити їх? Скористайтеся сайтом Lyrsense, де вже все зробили за Вас. Знайдіть в рядку пошуку улюблену пісню, натисніть на відтворення і можете виконувати улюблену пісню, одночасно позираючи на переклад. Відмінний варіант для тих, хто цінує час і хороші ресурси. Не забувайте ставити лайки за переклади – люди стараються для Вас.

Ще одним способом вивчити англійську пісню є її переклад на російську мову. У цьому випадку Ви будете чітко розуміти те, про що співаєте, а значить, і запам’ятати слова буде легше. Однак це тільки найпоширеніші поради, але є ще кілька варіантів, як вивчити англійську пісню.

Словниковий тренажер – відмінна ідея для тих, кому важко запам’ятовуються не тільки пісні, але і слова взагалі. Таким чином Ви зможете за короткий час збільшити словниковий запас. Програма пропонує вибрати пісню зі списку і почати перевіряти словниковий запас. Коли всі слова з пісні Ви запам’ятали, можна переходити безпосередньо до тренажера, на якому Ви будете друкувати слова, переводити їх і шукати відповідність серед запропонованих варіантів. Дана програма допомагає швидко впоратися з будь-якою лексикою, головне, що після таких тренувань Ви зможете швидко відтворити слова улюблених хітів. Для того щоб почати боротьбу з тренажером, можна відправитися сюди.

Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 26

Сучасні ресурси не зупиняються на досягнутому, тому сьогодні можна запам’ятати слова пісні набагато простіше. Для цього потрібно відвідати сайт Lyricstraining, вибрати пісню і почати грати. Ресурс пропонує зупинити свій вибір на одному з рівнів від “beginner” до “expert”. На кожному рівні Вам доведеться вводити слова з пісні на слух. У цьому Вам допоможуть точки, які стоять на місці пропуску слів. Кількість крапок дорівнює кількості букв. Вибравши рівень, можете починати запам’ятовувати слова, граючи. Не забудьте про час, який Вам дається на заповнення пропусків. З допомогою даного ресурсу можна також співати караоке. Загалом, пробуйте! Програма дуже захоплююча – однозначно сподобається всім.

Вивчайте англійську і співайте пісні разом з нами!

kak vyuchit anglijjskuyu pesnyu: resursy vam v pomoshh10 Як вивчити англійську пісню: ресурси Вам в допомогу

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: