Як вивчити англійську самотужки швидко і легко

			kak vyuchit anglijjskijj samostoyatelno bystro i legko		10 Як вивчити англійську самотужки швидко і легко

Останнім часом дуже популярним стало вивчення англійської мови.

Для багатьох постає питання — а як вивчити англійську самостійно і при цьому зробити це легко і невимушено? Дуже хороша постановка питання. І відповідь на нього рано чи пізно потрібно. Скільки можна відтягувати цей захоплюючий процес? Так, ви не помилилися — саме процес повинен бути захоплюючим і дійсно приносити вам задоволення.

І ось ви натхненно приступили до вивчення англійської мови і вирішили самостійно пізнавати його ази. При цьому у 90% людей часто на перших порах не виходить отримати результати і у них опускаються руки.

Із статті ви дізнаєтесь:

 • Стереотипи, що заважають самостійно вивчати англійську мову
 • Геть традиційні методи навчання
 • Як правильно і швидко освоїти мову?

Стереотипи, що заважають самостійно вивчати англійську мову

Отже, зазначимо деякі складові, з якими стикаються багато людей і які заважають вам просунутися в навчанні англійській мові:

 • Багато хто впевнені, що вивчити англійську, тим більше самому — складне завдання.
 • Більшість людей «вчать» мову. При цьому мало чого досягають, якщо досягають взагалі.
 • Більшість з тих, у кого є реальні результати у вивченні англійської мови і вони просунулися до рівня, скажімо, advanced, за часом досягли їх за період від 5 до 10 років.
 • Іноді закрадається думка, що ти не здатний і тобі не дано навчитися англійської.
 • Що ж, все вищесказане — це система, яка в дійсності говорить про те, що шлях вивчення англійської мови тернистий і довгий. Але це зовсім не так. Все набагато легше і просто і будь-яку мову, в тому числі англійська, можна освоїти за 2 місяці.

  Геть традиційні методи навчання

  Традиційні методи в поданні не потребують. Це використання:

  • підручників (причому необхідно сидіти над ними годинами) — заучування різних вправ, заучування часів;
  • вивчення великої кількості слів (це зовсім не обов’язково на перших порах і не має сенсу, якщо ви робите це розрізнено від контексту їх вживання);
  • особливий упор на граматику — ще більша заучування;
  • аудіо допомоги з нескінченним повторенням за диктором;
  • нудні діалоги і т. д. і т. п.

  Кому ж це не знайоме? Я особисто провчився англійської мови понад 10 років — і досить добре нею володію. Можна сказати, він вже в моїй підсвідомості. Але цього я домігся за довгих 10 років! А адже можна було освоїти мову і за 2 місяці (тобто щоб навички розуміння мови міцно закріпилися у вас в підсвідомості — а там вже піде все як по маслу).

  Геть приділення уваги граматики англійської мови. Б’юся об заклад, що більшість людей розмовляють російською мовою, навіть не замислюючись, як побудувати у них порядок слів або ж як розібрати за складом те чи інше слово і пропозиція. Те ж стосується і англійської мови. Навіщо «довбати» граматику?

  Після вышеозвученных маніпуляцій ви, звичайно, зможете читати в оригіналі навіть Шекспіра в деяких випадках (звичайно ж, зі словником), ви можете знати велику кількість неправильних дієслів і сходу назвати час, в якому побудовано ту або іншу пропозицію. І все це за 5-10 років. Я вам гарантую. І не факт, що ви ще вільно заговорить англійською мовою. Інше питання — чи потрібно вам це, якщо можна вибрати унікальну методику і слідуючи їй, вже через кілька місяців пристойно розмовляти англійською, навіть якщо до цього ви були новачком? Думається, дуже заманливо.

  Так які вас чекають результати після тужних «навчань»? Ви можете столнуться з тим, що при розмові англійською мовою ви спочатку переводите сказане співрозмовником на російську, потім свою промову знову ж таки, перекладаєте з російської на англійську і видаєте те, що потрібно сказати буквально в ту ж секунду, за 1-2 хвилини. Така традиційна система навчання англійській мові.

  Якщо ви будете слідувати цій системі, то навчання затягнеться на довгі роки і приведе вас до позитивного результату в 95% випадків. Так навчають у школах, непрофільних інститутах і іже з ними.

  Як правильно і швидко освоїти мову?

  Для початку потрібно визначитися з деякими аспектами, що стосуються методики вивчення англійської мови.

  Щоб розмовляти цією мовою, вам не обов’язково вчити граматику і робити на неї впритул.

  Так, більшості людей англійську мову необхідно лише для читання і для розмови з іншими, для розуміння радіопередачі і відео передач англійською. Але для цього вам не потрібно досконало знати граматику! Ви ж не збираєтеся здавати міжнародні тести на знання, — а якщо збираєтеся (а таких одиниці), то так, вам варто взяти її до уваги.

  Для таких випадків дуже добре підходить методика Драгункина.

  Відкрию вам секрет — навіть якщо ви користуєтесь не дуже правильними методиками з вивчення англійської, — від того, з яким настроєм ви займаєтеся, залежать ваші результати. Необхідно створити собі стимули, щоб у вас був прилив сил в цьому напрямку.

  Але якщо ви сідаєте кожен день за навчання і змушуєте себе це робити, корпея за підручниками і виконуючи нудні, з вашої точки зору завдання, результатів не чекайте. Перегляньте своє ставлення, — займайтеся в позитивному настрої і будете успішні в цьому напрямку.Спробуйте — ось побачите — у вас обов’язково вийде!

  Ви не повинні перетворювати процес навчання англійської мови в нудне заняття, яке приносить лише розчарування.

  Визначимо 3 правильних принципу, яким необхідно слідувати при вивченні англійської мови самостійно:

 • Мотивація. Ви повинні сильно захотіти вивчити англійську мову. Вам необхідно визначити причини, за якими ви займаєтеся (детальніше про переваги оволодіння англійською читайте нижче). Поставити мету — «я оволодію англійською мовою досконало, а саме — буду на ньому вільно розмовляти і дивитися фільми англійською вже через рік» для того, щоб … (тут кожен сам ставить собі за мету).
 • Вибір правильної методики при самостійному вивчення англійської мови. Саме тієї, до чого у вас лежить не тільки душа, але містить правильні кроки.
 • Навчання того англійської, який вам потрібен через перегляд фільмів, аудіо матеріалів, які містять повсякденний англійська. Поступове ускладнення занять на основі вашої мотивації та методики.
 • Таким чином, вам потрібно виробити систему, за якою ви навчали англійську мову із задоволенням, при цьому роблячи це самостійно, з чітко поставленою метою — та головне з самого початку правильно (не спираючись на традиційні схеми).

  Що ж вибрати для правильного самостійного вивчення англійської

  Отже, кроки ви вже знаєте. Тепер варто приступити до вибору в області самостійного навчання англійської.

  Для цього вам не потрібні репетитори. Лише ваше бажання, правильна методика і використання ваших все зростаючих навичок в повсякденності для закріплення результату. Методика без зубріння та репетиторів.

  Переваги знання англійської мови

 • Ви можете влаштуватися на високооплачувану роботу (як в Росії у великих компаніях, так і за кордоном).
 • Ви можете навіть викладати англійську мову та відкрити свій бізнес, якщо не в цьому, то в іншому напрямі, пов’язаному з англійською.
 • Ви зможете вільно спілкуватися на будь-які теми в закордонних поїздках по роботі або на якому-небудь закордонному курорті, легко і невимушено.
 • Ви зможете дивитися, слухати і читати відео, аудіо записи в оригіналі, тобто англійською мовою. Це так захоплююче! Тепер я маю можливість робити це, благо, інтернет дозволяє.
 • Ви можете нарешті гордо заявити — я вивчив англійську мову!
 • Ви зможете запросто знайомитися з іноземками (іноземцями) і за приємною бесідою за обідом будувати дружні особисті стосунки.
 • Ви зможете спокійно розмовляти з американцями або ж англійцями, повністю контролюючи ситуацію.
 • Ви зможете співати англійська пісні (караоке, наживо).
 • Отже, якщо ви дійсно хочете знати, як вивчити англійську мову і вирішили зробити це самостійно, при цьому ставлячи собі метою вільно розмовляти англійською, думати англійською, читати книги в оригіналі, переглядати відео англійською і все вышеозвученное — то дерзайте.

  Інвестиції в себе завжди окупаються. Тому якщо ви хочете такого майбутнього, про який ви мрієте, вам необхідно вибрати методику, яка дійсно ефективна і дозволяє швидко і легко досягати результатів у вивченні англійської.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: