Як вивчити англійську за місяць: реальність чи фантастика?

Життя поставило Вас в жорсткі рамки? Не знаєте, як вивчити англійську за місяць?

Вже через 5 тижнів належить співбесіду на добре оплачувану посаду? Через 45 днів необхідно проходити тестування? Якщо все це стосується Вас, то ця стаття виключно для тих, кому англійська потрібна вже зараз.

  • Чіткий графік занять

Відразу зазначу, що вивчити іноземну за короткі терміни неможливо без бази, яка вже у Вас є. Якщо Ви вивчали англійську в школі – це величезний плюс, тому що Ви хоча б знаєте, що це за мова, як читаються і вимовляються багато слова, можливо, знайомі з транскрипцією і навіть з деякими часами. В цьому випадку можна встановити щільний графік і слідувати йому все 30 днів.

  • Що можна засвоїти за місяць?

Якщо займатися тричі на тиждень по 2 години, можна зрозуміти, як «працюють» дієслова, як «будуються» часи. Не всі звичайно, але деякі. Досвід поліглотів підказує, що для спілкування достатньо буде знати Present Simple, Past Simple, Future Simple. Якщо з цими часом Ви вже добре знайомі, можна почати освоювати Continuous або Perfect. У цьому випадку Ваша мова набуде тимчасову забарвлення. Не забудьте, що необхідно засвоїти не тільки стверджувальну форму дієслова, але і негативну, і питальну. Сюди ж додайте неправильні дієслова, хочете Ви того чи ні, але вони «випливають» у Past Simple. Втім, головне говорити, а не махати руками. За короткі терміни необхідно освоїти максимум лексики, бажано лексичних виразів, які можна вставити в речення і впевнено говорити.

  • Скільки слів потрібно знати, щоб говорити по-англійськи?

Основу будь-якої мови становить мінімум слів, у нашому випадку це кількість дорівнює 3 000 лексичних одиниць, які забезпечують розуміння приблизно 70% тексту. Мова не йде про вузькоспеціалізованих текстах. Не приховую, що Вам буде досить складно читати журнали англійською і навіть дивитися деякі фільми.

  • Що потрібно встигнути за місяць заняття?

Крім усього перерахованого вище, досить важливо зрозуміти, що Вам потрібна ще й практика, яка є основою успіху. Необхідно не тільки навчитися розуміти на слух, але і ще не боятися розмовляти. Це дуже важливо. Ви можете займатися по кілька годин в день, так і не почавши говорити, а це дуже важливо. Можна говорити з помилками, можна вживати неправильні конструкції, можна забувати слова, але ніяк не можна мовчати.

  • Слова – наше все!

Добре, коли арсенал мовця поповнюється новими лексичними одиницями, а ще краще, коли забувши одне слово, на розум приходить синонім цього слова, і сенс пропозиції не втрачається. У стислі терміни досить складно контролювати процес навчання, тому, якщо є можливість, потрібно займатися з репетитором будинку або по скайпу. У вільний час від занять можна самостійно навантажувати себе додатковим матеріалом, наприклад, наступними подкастами:

http://www.bbc.co.uk/learningenglish

http://learningenglish.voanews.com/

http://www.bbc.co.uk/radio4

  • Якого результату очікувати через 30 днів?

Якщо Ви все виконували правильно, практично не говорили по-російськи, перевели всі девайси в режим англійської, спілкувалися з усіма in English, набирали повідомлення на мові, що вивчається, читали книги в оригіналі, дивилися фільми англійською, слухали свіжі випуски американо-британських новин, активно спілкувалися з друзями іноземцями, то напевно Ви досягли хороших результатів. Ви зможете непогано спілкуватися, розуміти мову (якщо вона вимовляється не дуже швидко і зрозумілою недиалектном англійською), зможете висловити Вашу думку про події і прочитати одержану інформацію по електронній пошті. Однак Ви навряд чи зможете правильно писати, т. к. за такі короткі терміни у Вас просто не буде часу практикувати такі навички.

Чи можливо вивчити англійську за місяць? Вивчити – ні, освоїти основні правила і кілька тисяч слів – так! І пам’ятайте, що практика – шлях до успіху.

kak vyuchit anglijjskijj za mesyac: realnost ili fantastika 29 Як вивчити англійську за місяць: реальність чи фантастика?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: