Як вивчити розмовну англійську: на старт, увага, марш!

Питання про те, як вивчити розмовну англійську зазвичай виникає в двох випадках: коли Ви тільки починаєте вивчати іноземну і ще не можете говорити.

І коли Ви вже знаєте достатньо слів і граматичних конструкцій для того, щоб говорити, але все ж мовчите, немов риба. Як вирішити дану проблему? З чого почати, щоб все-таки відкрити рот?

Перше, що необхідно для того, щоб говорити, – співрозмовник, готовий Вас вислухати. Це може бути просто приятель, а може бути і репетитор англійської мови, який одночасно зможе виправляти помилки. Щоб побороти страх спілкування, потрібно знати, з чим ми маємо справу. На початковому етапі багато хто думають, що спілкуватися по-англійськи взагалі нереально з-за того, щоб російські слова і справу намагаються «влізти» в пропозицію. Друга стадія характеризується наявністю знань, але відсутністю мовної практики. Сюди ж приєднується сором і страх припуститися помилки.

Що робити на старті?

Не шукати методики, не копатися в пошуках відповіді на питання про те, що ж краще допомагає тим, хто не вміє говорити, а відразу приступати до практичних занять. Почніть слухати і переповідати, забувши про нудних аудіозаписах на аудіокасетах. У XXI столітті всі ці розповіді про Лондоні монотонним голосом спікера погано сприймаються. Для пошуку використовуйте матеріалів YouTube, де Ви знайдете матеріали на будь-який смак. Цікавить туризм? Послухайте про новини у цій сфері. Багато читаєте? Думаю, буде цікаво дізнатися про сучасні бестселери. Втім, їх можна завантажити і прочитати на англійській, а потім вже і російською мовами для кращого розуміння.

Дотримуйтеся розкладу

Даний рада «працює» на всіх етапах вивчення англійської мови. Якщо Ви чітко знаєте, що приділяєте рівну кількість часу іноземної мови, то вже за короткий час з’являться результати. Якщо результатів нема, переглянете свій графік, можливо, Ви розподіляєте час нерівномірно (наприклад, 1 година на тиждень).

Золоте правило

Приділяйте 80% часу прослуховування і 20% читання. У процесі накопичення знань, намагайтеся приділяти рівну час на прослуховування та читання, після чого можна поступово перерозподілити час і приділити 80% читання і 20% прослуховування.

Як говорити?

Говорити потрібно, використовуючи базові конструкції, які треба зазубрити, що називається «до дірок». Тільки в тому випадку, якщо все, що Вам потрібно, знаходиться не під рукою, а в голові – можна спокійно говорити на запропоновані теми. Подивилися фільм? Обговоріть його зміст (нехай навіть з самим собою), використовуючи базові конструкції. Намагайтеся повністю зануритися в мовне середовище, саме така методика допомагає «розв’язати» мову. Дивіться комедійні серіали. Найчастіше в них одне слово (або сенс одного речення) повторюється кілька разів. Це відмінний варіант запам’ятати фрази і вирази, які обов’язково знадобляться у майбутньому.

kak vyuchit razgovornyjj anglijjskijj: na start, vnimanie, marsh 24 Як вивчити розмовну англійську: на старт, увага, марш!

Пошук співрозмовника

Одного разу зустрівши хорошого співрозмовника, Ви можете знайти нового друга, з яким легко буде говорити на будь-які теми. Звичайно, у різноманітних чатах є маса людей, які просто хочуть познайомитися і поговорити ні про що, але є і бажають обмінятися знаннями. Вам потрібен саме другий тип друзів по листуванню і віртуального спілкування.

Щоб не робити помилок в усному мовленні, подивіться наступне відео:

А ось ролик для тих, хто хоче знати “how to speak English”:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн