Як є ятовувати англійські слова | Швидко вчимо слова англійською | Вивчення англійських слів

Сьогодні саморозвиток у вигляді опановування мовами та відвідування спортзалу рахується буквально трендом, який всі прагнуть наздогнати.

Звідусіль тільки й чути «Не здавайся!», «Будь краще, ніж вчора!», «Працюй над собою!». Якщо у вас не досконала фігура, тут все зрозуміло — потрібно дотримуватися правильного харчування і накачувати м’яка зв’язку. Однак, чи все так просто у вивченні англійської? Let’s see.

Зміст статті:

Якщо у вас пробіли в англійській, варто підтягнути граматику і розширити свій словниковий запас. Що ж робити, якщо погана пам’ять, і всі ці слова не вкладаються в голові? Чи можна прокачати пам’ять? Відповідь вас приємно здивує — можна.

Безумовно, комусь вдається скоро вивчити ряд нових англійських слів, тільки подивувавшись на них, а комусь доведеться докласти зусиль. Все залежить від вашого бажання.

Для того, щоби зрозуміти, як можна прокачати пам’ять, варто врахувати декілька власних особливостей — усе індивідуально. Як відомо, існує два види пам’яті: хтось сприймає нове на слух, а хтось — візуально. Є один секретний спосіб, яким ми інтуїтивно володіємо в школі, альо з годиною забуваємо.

 Як є ятовувати англійські слова | Швидко вчимо слова англійською | Вивчення англійських слів

Згадайте, як на перерві, повторюючи вірш, ви ходили з підручником з кута в кут. Дійсно, рух сприяє є ятовуванню нового. І, звичайно, на ятовування є значно впливає не тільки швидкість, а і якість є ятовування або ж рівень уваги. Важливо сконцентруватися на тому, що ви вчите тут і зараз, а не літати у хмарах.

Коли ви розумієте, що таке пам’ять, стає очевидна ті, що попрацювавши над собою, додавши трохи більше самодисципліни, можна розвинути пам’ять, і з легкістю вивчити необхідну кількість нових англійських слів. Залиште всі відмовки, якими ви користувалися раніше, прийшов час зібратися і зробити ривок у вивченні англійської мови.

Як швидко вивчити англійські слова

1. Вчіть слова з контексту

Достатня складно вчити слова, якщо вони написані списком у словнику. Цей метод можна використовувати тільки якщо ви займаєтеся з викладачем, який допоможе використати ці слова в контексті, побудує з вами діалог, використовуючи ці нові слова і переведе список нових слів з вашого пасивного словникового запасу в активний.

Читайте також:  Альтернативний питання в англійській мові

2. Дивіться фільми з субтитрами

Докладнише про цей спосіб ми писали тут. Тут вивчення нових слів працює два типи пам ят: візуальна і на слух. Субтитри важливі, бо саме вони допоможуть вам бути впевненими на 100%, що за слово тільки що прозвучало, і як воно пишеться. Погодьтесь, доладно є ятовувати ті, в чому ви не достатня впевнені.
Якщо ж ви опановуєте англійську з викладачем, то він обов’язково буде включати у ваші заняття подкасти, які теж є чарівною паличкою для розширення вашого словникового запасу.

3. Не треба хапатися за кожне нове слово

При вивченні слів, не варто хапатися за кожне нове слово і бігти виписувати його в словник. Хоча б тому, що кількість слів у англійській мові неймовірна безліч!

Спочатку краще за все є ятовувати базу слів, яка необхідна вам, в залежності від вашого віку і способу життя. Звичайно, досвідчений педагог англійської мови зуміє направити вас в правильному напрямку і підкаже на що потрібно зробити акцент. Однак, ви можете постаратися і самостійно визначити на чому варто сконцентруватися, а які слова можна опустити.

4. Читайте

Можливо, ви здивуєтеся, але зараз мова йде навіть не про читання англійською, а про читання рідною мовою. Не важливо, буде це художня література чи якісні статті.

Читання допомагає зробити ваше мислення гнучкішим і розвиває вашу пам’ять, тім самим, покращуючи є ятовування нових слів в англійській мові.

 Як є ятовувати англійські слова | Швидко вчимо слова англійською | Вивчення англійських слів

5. Вчіть слова у комплексі з граматикою

Багато хто вважає, що основна база англійської — це слова, а над граматикою можна особливо не працювати. Можливо, колись в паралельному всесвіті цей міф розвіється, однак зараз він все ще існує.

Тільки уявіть, якщо ви знаєте відмінювання дієслів, скільки нових слів ви відразу взнаєте. До прикладу, у випадку, якщо ви не сприймаєте, що всі ці слова у тексті — просто перша чи друга форма неправильного дієслова, всі вони здаються вам новімі і виникає плутанина.

6. Вивчайте англійську за допомогою сучасних технологій, геть старомодні картки

На щастя, світ сучасних технологій так і сприяє вивченню нових слів. До прикладу, на нашому сайті цілковито в безкоштовному форматі існує словник, який допоможе вам вчити нові слова, є ятовуючи їх на слух і візуально. Вивчення проходити скоріше в ігровій формі, що допомагає зробити процес є ятовування нових слів набагато приємнішим.

7. Вигадуйте меми та асоціації для вивчення англійських слів

Для того, щоб англійське слово скоріше є яталося, ві можете провести певну паралель з ним у себе у свідомості. Не важливо, чи буде це мати сенс для когось ще, головне щоби це несло певне надсилання для вас і, згадавши про цю асоціацію, ви змогли бі згадати нове слово.

Читайте також:  Розмовна англійська мова для початківців

Наприклад, слово «sing» чимось схоже на слово Сінгапур. Можна провести паралель зі словосполученням «співи в Сінгапурі». У даному методі важлива лишень ваша фантазія та уява, додайте креативу.

 Як є ятовувати англійські слова | Швидко вчимо слова англійською | Вивчення англійських слів

8. Звертайте увагу на слова загального походження

Слова загального походження в різних мовах — когнати, здається, були створені для того, щоби вселити віру в те, що опанування нової мови не так недосяжно, як може здатися на перший погляд. При вивченні нових слів ви особисто переконаєтесь, що багато англійських слів схожі з українськими.

9. Спілкуйтеся з носіями мови

Не секрет, що мовою простіше заволодівати в середовищі, де на ній розмовляють. Однак не обов’язково для цього їхати в іншу країну. Можна знайте собі друга за листуванням або ж зідзвонюватися з ним в скайпі.

Спілкування з носієм буде дуже корисно при вивченні нових слів. Існує навіть велика кількість сайтів, де люди з різних країн пропонують безкоштовно підтягнути вашу англійську, натомість, щоб вивчити щось з вашої рідної мови. Однак цим методом краще користуватися, коли у вас вже достатня впевнена англійська. На початковому етапі краще звернути до професійного викладача, щоб він спрямував вас у правильний напрямок.

10. Використовуйте систему цілей S. M. A. R. T.

Ставте цілі при вивченні нових слів англійською мовою — і ви будете бачіті прогрес. Набагато приємніше опановувати англійську, зауважуючи свій прогрес. S. M. A. R. T. розшифровується, як Specific, Measurable, Attainable, Relevant і Time-Bound — тобто конкретна, вимірна, досяжна, релевантна та обмежена за часом.

Пообіцяйте собі, що за наступний місяць ви вивчите 70 нових слів, які найбільше потрібні в англійській мові.

 Як є ятовувати англійські слова | Швидко вчимо слова англійською | Вивчення англійських слів

11. Говоріть і думайте, як носій

При вивченні нових слів звертайте увагу на акцент і інтонацію, з якою заведено вимовляти дані слово. Намагайтеся імітувати ці елементи вже на самому початку вивчення мови. В майбутньому це значно допоможе вам подолати бар’єр єр спілкування з носіями.

12. Не бійтеся припуститися помилки

Для того, щоб грамотно розмовляти, не обов’язково є ятати всі слова, що існують в англійській. Достатня для початку опанувати основною базою слів, яких біля 300. Опанувавши базу, ві можете виразити думку навіть не знаючи якесь слово за допомогою методики перефразування.

Вивчення мови вже не здається настільки недосяжним. Чи не так?

Як допомогти дитині легко є ятати англійські слова

А що ж робити, щоб допомогти вивчати нові слова дитині? Існує багато віршів на є ятовування, які значно спростять процес вивчення англійської мови для дітачок. Чи можна використовувати методи є ятовування нових слів, розроблених для дітей, дорослим?

Так! Як діти, так і дорослі можуть вивчати мову за допомогою дитячих віршиків. Наприклад:

Нам давали на обід помідори, колір — red! (Червоний – red)
А лимон, коли він спілий, носити шкірку, колір — yellow! (Жовтий – yellow)
У джинсах бігати люблю я по місту, колір — blue! (Блакитний – blue)
Orange — значити апельсин, колір з’єднання треба їсти їм. (Помаранчевий – orange)
Gray назвемо мишеня, бігає воно щодня. (Сірий колір – сірий)
Black — це наш пан чорненький, як завжди на нім жупан. (Чорний – black)
Green — зелена трава, ох і зростала вона. (Зелений – green)
Brown — смачний та шоколадний, я коричневого радій. (Коричневий – brown)
White та іній, колір — білий. (Білий – чорний)

Можна допомагати дітям вчити нові слова за допомогою вивчення віршика і демонстрування предметів, про які йде мова у віршику. Дана методика знадобиться при опрацюванні наступних віршиків:

This is a bear, this is a hare,
This is a dog and this is a frog.
This is a car, this is a star,
This is a ball and this is a doll.

One, two, three, four, five,
Once I caught a fish alive,
Six, seven, eight, nine, ten,
Then I let it go again.
Why did you let it go?
Because it bit my finger so.
Which finger did it bite?
The little finger on the right.

За допомогою віршів можна вивчити не тільки нові слова, а і є ятати часові конструкції. Наприклад:

To have

I have a father,
I have a mother,
I have a sister,
I have a brother.
Father, mother, sister, brother,
Hand in hand with one another.

За допомогою даного вірша ви можете опрацювати побудову питання:

There is / there are

There is a mouse in the house.
There is a cat in the flat.
There is a fox in the box.
There is a bee in the tree.
Is there a mouse in the house?
Is there a cat in the flat?
Is there a fox in the box?
Is there a bee in the tree?
Yes, there is.

Як вивчити англійські слова для бізнесу

Не варто лякатися, тут все так само, як і у вивченні загальної англійської мови. Головне підібрати необхідні джерела вивчення. Варто зробити акцент на відео за актуальною для вас темою. При виборі підручника також потрібно враховувати бізнес-сферу, яка вам потрібна. Опановуйте бізнес-англійську з педагогом, він допоможе вам розставити всі акценті правильно і зосередитися над тією тематикою, яка необхідна для вас, будь то бізнес, авіація чи сільське господарство.

Читайте також:  Англійська мова для дорослих з нуля, вивчення

 Як є ятовувати англійські слова | Швидко вчимо слова англійською | Вивчення англійських слів

Вам потрібен наставник? Звичайно, ніхто не може сказати, наприклад, як вивчити англійські слова за 5 хвилин wink Як є ятовувати англійські слова | Швидко вчимо слова англійською | Вивчення англійських слів Та ми підберемо кращого викладача, який приве вас до результату. Ставте цілі та робіть все, щоби досягти їх! Немає нічого недосяжного, головне правильно розставити пріоритети та зрозуміти, над чим працювати.

Good luck on your way to perfection!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: