Як жити в ногу з часом, або вивчення нових англійських слів

Раніше ми вже прийшли до висновку, що англійська мова є одним з найбільш динамічних мов. Давайте з’ясуємо позитивні і негативні сторони такого швидкого розвитку.

Отже, завдяки появі нових слів ми можемо відстежувати, що відбувається в мові, які сфери і галузі розвиваються швидше. Також динаміка може сказати про те, що мова не старіє, а навпаки, весь час прагне вперед, з гордістю долаючи позначку не тільки в 800 000 слів, але і в 1 мільйон. При цьому кожен день в мові з’являється як мінімум 14 слів.

  • Популярність слова та соціальні мережі

Для того, щоб слово міцно увійшло в мову, воно повинно бути на слуху. Саме тому, аналізуючи, як лексична одиниця веде себе в соціальних мережах та ЗМІ, можна з’ясувати, наскільки слово «приживається» у мові. Якщо ця відмітка перевищує 25 000 вживань, то слово сміливо заноситься в розділ нових. Саме так слова проникають в мову і залишаються в ньому назавжди.

  • Скільки слів потрібно знати?

І тут виникає питання, невже всі іноземці володіють таким величезним лексичним запасом? Звичайно, немає. Багато з вищевказаного кількості слів є сленгом, тому далеко не кожен іноземець може знати про існування даного явища. Втім, можна знати про слово, а не вживати його. Що стосується людей, що вивчають англійську як другу іноземну, то їм потрібно від 2 000 до 4 000 слів, щоб цілком зрозуміло спілкуватися і розуміти інших людей. Для відмінного володіння мовою досить 12 000 – 15 000 слів, а от особливо обдаровані особистості можуть похвалитися знанням 50 000 – 70 000 слів. Знаєте таких?

  • Онлайн-словники

Для обліку з’являються слів створюються онлайн-словники. Основною їх метою є фіксація нової лексики, підрахунок кількості людей, які вживають це слово, і облік місця розташування, де дана лексика найчастіше зустрічається. Отже, підсумовуванням поповнення словникового англійської мови займається languagemonitor. Крім цього, відповіді на багато питань можна знайти в “Oxford English Dictionary”, “Merriam-webster’s”, “Macquarie’s”.

Якщо хочете дізнаватися про все першими, обов’язково заглядайте у словник.reference, де Ви знайдете все від слова дні до словникових статей про походження лексичних одиниць. Не забувайте про існування блогу на сайті, де Ви зможете знайти вичерпні відповіді на граматичні питання.

Одним з найбільш популярних онлайн-словників є urbandictionary.com. Щодня в нього з’являються слова, які пізніше набирають популярність в суспільстві. Кожне слово має прикладом, і при бажанні можна поставити лайк, якщо слово Вам сподобалося.

Сленг можна відслідковувати в “Online Slang Dictionary”, де щодня з’являються нові слова. Перевагою даного ресурсу є те, що кожне слово забезпечений численними синонімами. Крім того Ви можете з онлайн карті визначити, де найчастіше воно використовується. Ресурс пропонує відзначити, чи використовуєте Ви дане слово у своїй мові, і визначити ступінь його вульгарності.

І наостанок. Якщо Ви ще не знаєте, що таке “parklets” або “DIY Urbanism”, тоді Вам швидше потрібно поповнити свій власний словник цими новинками.

kak zhit v nogu so vremenem, ili izuchenie novykh anglijjskikh slov8 Як жити в ногу з часом, або вивчення нових англійських слів

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн