Як змусити себе вчити англійську мову?

3103197109fceb6af916c078170f9b4d Як змусити себе вчити англійську мову?

Всі ми знаємо, що людина по своїй натурі не любить перенапружуватися. Тому нам важко змусити себе вчити англійську мову. Адже без англійської мови ми досить добре справляємося. І навіщо ще вчити англійську, коли своєї рідної мови нам вистачає? Якщо ви так вважаєте, то вам буде важче вивчити мову. Поміняйте свою точку зору на протилежну сторону. Що англійська мова вам необхідний як повітря. Що без англійської мови ви не зможете говорити з людьми. І вас хтось не зможе зрозуміти. Кожна людина буде говорити з вами, а ви не зможете зрозуміти жодного слова з його пропозиції.

Знайди ті для себе питання, і постарайтеся відповісти на них. Наприклад: для чого саме мені англійську мову? Вивчивши англійську мову у мене буде хороша оплачувана робота. Я вивчу англійську і зможу мандрувати, розмовляючи з місцевими жителями англійською мовою. Вивчивши англійську у мене з’явиться можливість дивитися улюблені серіали та фільми в оригіналі, не чекаючи, поки їх переведе перекладач. Загалом, суть зрозуміла.

У вас повинна бути сильна мотивація до вивчення мови. Якщо ви зрозумієте, для себе, що вам дійсно необхідні знання англійської мови, вам буде простіше його вивчити. Наш мозок не хоче вчити те, що нам не потрібно. Так що зробіть англійська мова для себе потрібним. І поясніть собі, чим саме буде потрібен вам англійська мова. І тоді коли ви будете вчити англійську мову, ви будете чітко знати заради чого весь цей труд і що саме ви отримаєте в кінці.

Погодьтеся, якщо нам скажуть зробити те, що нам не цікаво. Наприклад, пробігти 1 км в жарку погоду то ми це не хочемо робити. А от якщо нам скажуть, пробігти 1км і за це ми отримаємо те, що ми хотіли б отримати. (Відпустка на роботі, нову машину, або щось ще) То інтерес до цієї пробіжці в 1км б з’явився.

Читайте також:  Курси англійської мови для початківців — особливості

Тому постарайтеся знайти свій інтерес, щоб змусити себе вчити англійську мову. Після цього вам не треба буде, змушувати себе, вчити англійську мову. Ви будете самі хотіти вчити його. І будете вчити англійську з великим задоволенням і бажанням вивчити щось нове для себе.

Підсумуємо, не потрібно змушувати себе вчити англійську мову. Для цього краще придумайте хорошу мотивацію, для чого саме вам потрібний англійська мова. Намагайтеся робити свої заняття з англійської мови цікавими для вас. Не засмучуйтеся, якщо щось не виходить або ви не розумієте якусь тему. Відкладіть її в сторону і спробуйте через деякий час розібратися в ній знову. Виконуйте свої заняття регулярно.

Бажаю всім удачі, і пам’ятайте, що у вас все вийде!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: