Які книги читати англійською: класика vs сучасність

Читання, як і хороше кіно, завжди залишає глибокий відбиток всередині кожного з нас.

І зовсім не важливо, чи подобається нам урбанізм, класика, фантастика або жіночі романи, будь-яка книга здатна розбудити в людині почуття і переживання, яких він давно не відчував.

Вибір книги – відповідальне завдання. Якщо Ви вже прочитали роман одного автора, то логічно буде прочитати і інші його твори. Зазвичай у такому разі складається чітке уявлення про автора і про те, чим він живе.

Можна орієнтуватися на жанр, який Вам найбільш підходить. Подобається фантастика – можна читати «Гаррі Поттера», автором якого є Джоан Роулінг, або ж поринути у світ «Володаря кілець» Дж. Р. Р. Толкіна, з головою поринути в читання «Гості» Стефані Майєр. Якщо містика все ж повинна бути присутня у будь-якому творі, то можна захопитися ненав’язливій історією Софії Кінселли «Дівчина і привид». Загадки, натяки, інтриги відмінно вписалися в контекст досить популярної книги Діани Сеттерфилд «Тринадцята казка». Завантажити все від класики до сучасності можна тут.

Якщо Ваш англійський ще не близький до ідеалу, і Вам складно читати тексти, написані носіями мови, спробуйте попрацювати з паралельними текстами, де кожна сторінка має перекладом. Однак якщо Ваша мета вивчати англійську за допомогою книг – Вам доведеться попрацювати над лексикою, інакше Ви нічого не запам’ятаєте. Можна по-старому виписувати слова в зошит, вивчаючи і повторюючи по дорозі на роботу, а можна використовувати свій гаджет на повну потужність і записувати слова туди. Таким чином, Ви зможете зробити словник з англійської самостійно і будете впевнені в тому, що всі лексичні одиниці Вами опрацьовані. Знайти книги з паралельними текстами можна тут.

Якщо Ваше життя б’є ключем і зовсім немає часу на читання, а без нього Ви не відчуваєте своє життя повноцінним, не втрачайте надії і сміливо скачивайте аудіокниги на англійській, які допоможуть Вам почути оригінальне звучання мови. Тисячі книг різних жанрів Ви можете скачати і послухати тут.

Ви запитаєте, які читати книги англійською? Ті, які Вам подобаються, ті, які викликають масу емоцій і ті, від яких неможливо відірватися. Іноді корисно прочитати вже відомий Вам збірник. По-перше, Ви будете чітко розуміти основну ідею твору, по-друге, зможете приділити більше уваги лексиці, а не спроби розібратися зі змістом, що постійно спливає вдалину. Не варто боротися з собою і намагатися освоїти класику, якщо Ви до неї не розташовані, читайте те, що допомагає відповісти на питання внутрішнього «Я», і нехай оточуючі спостерігають за Вашою реакцією.

Читайте із завидною постійністю і не давайте собі шансу ухилитися від такої можливості. Їдете в метро або автобусі – читайте, поповнюючи Ваш словниковий запас новими мовними зворотами і граматичними конструкціями. Результат не змусить себе довго чекати, вже через місяць-два таких щоденних практик Ви відчуєте, що англійська стає для Вас більш зрозумілим, більш глибоким.

Не забувайте про мотивації: кожна прочитана книга мовою оригіналу робить Вас розумнішими в очах близьких та оточуючих людей. Знайте, що читання нікуди не відходить, воно постійно з нами незалежно від роботи інтернету або поламаного телевізора. Читайте, і нехай це захоплення залишається з Вами до тих пір, поки Ви відчуваєте себе особистістю!

kakie knigi chitat na anglijjskom: klassika vs sovremennost17 Які книги читати англійською: класика vs сучасність

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: