Який англійську краще вчити?

fe50e03ca6dd390d52bec58e4cb44368 Який англійську краще вчити?

Багато хто починає вчити англійську мову задається таким питанням: Який краще вчити англійську? Всі ми знаємо, що є британський варіант англійської мови і американський варіант англійської мови. Кожен повинен сам вирішити, який йому вчити англійську мову, британський або американський.

У першу чергу не варто сильно перейматися з цього приводу вчіть будь варіант англійської, так як відмінності між британським англійським і американським дуже не суттєві. Британці та американці зрозуміють вас у будь-якому випадку. Звичайно, якщо ви плануєте жити в сполучених штатах Америки, то вам краще вчити американський англійська мова. Вам буде легше зрозуміти американців, і вони вас швидше зрозуміють, якщо ви будете говорити з ними їхньою рідною мовою.

Британський варіант англійської мови добре підійде для тих, хто планує жити в Європі. Так як більшість європейців кажуть на британському англійською мовою. Ну а якщо ви збираєтеся виїхати до Голландії то краще все ж вчити http://burmakova.ru голландська мова

На території СНД в школах і коледжах навчають британській англійській мові. Якщо ви любите дивитися британські фільми, то вже здогадалися, на якому англійською мовою говорять актори? Правильно актори говорять на британському англійською мовою.

Вчіть той варіант англійської, який для вас ближче і більше підходить саме вам це і буде відповіддю на питання: Який краще вчити англійську? Якщо вам подобається, американський варіант англійської мови вчіть американський. Ну а якщо з’являться перспективи жити в Лондоні, то вчіть британський.

Особисто мені більше подобається Британський варіант англійської. Яка різниця який вчити англійську. Головне, щоб ти вільно володів мовою і тебе розуміли інші люди.

Відпочиньте і подивіться цікаве відео:

Читайте також:  Рівні знання англійської мови. Визначення рівня англійської

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: