Your habits determine your outcomes, або Англійські крилаті фрази з перекладом

Часи змінюються, а бажання людей залишаються колишніми. Ми цінуємо справжні почуття: любов, дружбу, щастя. Вони подорожують із століття в століття, а ми погоджуємося з ними і приймаємо їх такими, які вони є.

Ментальність, культура та інтелект – якості, що характеризують особистість незалежно від того, де люди живуть, до якої віри ставляться, які почуття відчувають. Однак незважаючи на культурні відмінності, час залишив для нас щось унікальне, що змушує замислитися про сенс життя. Не варто упускати можливість скористатися нагодою і запам’ятати (записати, сфотографувати) вподобане вислів. Іноді така крилата фраза допомагає осмислити життєві цінності, пріоритети і розставити акценти над тим, що актуально зараз. Англійська література містить величезну кількість виразів, які зможуть підкреслити гостроту розуму і добитися довіри співрозмовників. Однак такі вирази повинні чітко відповідати ситуації, в іншому випадку Вас можуть неправильно зрозуміти.

Якщо раніше Ви не використовували у своїй промові крилаті вирази, зараз прийшов час повернутися до витоків і зрозуміти, що хотіли донести до нас предки. Осмислюючи сучасне життя, ми розуміємо, що письменники і поети минулого багато в чому мали рацію. Сьогодні ми спробуємо розібратися, які англійські крилаті фрази залишаються актуальними. Отже,

Success doesn’t come to you…you go to it. – Успіх сам не приходить до Вас… Ви йдете до нього. (Марва Коллінз)

Not to know is bad, not to wish to know is worse. – Не знати погано, не хотіти знати – ще гірше. (Прислів’я)

The secret of success is constancy to purpose. – Секрет успіху – наполегливість у досягненні мети. (Бенджамін Дізраелі)

Досить складно відтворити крилаті вирази напам’ять, тому можна використати численні додатки, які здатні вмістити відразу все, що необхідно. Все, що необхідно зробити – це open, download and use!

Language is the road map of a culture. It tells you where its people come from and where they are going. – Мова – це дорожня карта культури. Він розповість, звідки прийшли його люди і куди йдуть. (Рита Мей Браун)

Being entirely honest oneself with is a good exercise. – Бути до кінця чесним з самим собою – непросте завдання. (Зигмунд Фрейд)

Відзначимо, що не тільки класика залишила слід у пам’яті людей. Пісні 60-90-х також стали відмінною підмогою. Крилаті вирази пішли в народ і стали девізами, гаслами для життя. Пісні рок-музиканта Джона Леннона були розібрані на фрази, які і зараз можна почути і побачити у вигляді графіті на стінах.

All you need is love – Все, що тобі потрібно – це любов.

Give Peace a Chance – Дайте світу шанс!

your habits determine your outcomes, ili anglijjskie krylatye frazy s perevodom13 Your habits determine your outcomes, або Англійські крилаті фрази з перекладом

Life is what happens to you while you’re busy making other plans. – Життя – це те, що відбувається з тобою, поки ти жваво будуєш інші плани.

Living is easy with eyes closed, misunderstanding all you see. – Жити легко з закритими очима, не розуміючи, що ти бачиш.

Reality leaves a lot to the imagination. – Реальність залишає багато уяві.

Hell No below us, above us only sky. – Під нами немає пекла, над нами тільки небо.

Крилаті вирази можна використовувати де завгодно. Зізнатися в любові можна не тільки по-російськи, можна використовувати що-то «шекспірівське». Якщо Ви любитель соціальних мереж, Ваш статус неодмінно стане відображенням внутрішнього світу. Вивчайте англійську, сміливо використовуйте крилаті вирази і пам’ятайте, що правда рідко буває чистою і ніколи не буває простою (The truth is rarely pure and never simple).

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: