Your mind is playing tricks on you: секрети запам’ятовування англійських слів

Ніщо не зрівняється з відвідуванням місцевого ринку, коли Ви тільки починаєте вивчати мову.

Ви виявите, що використовуєте різні жести і звуки, і стаєте схожими на виступаючого клоуна, і все для того, щоб просто купити продукти на тиждень! Хочемо ми цього чи ні, але в результаті ми змушені визнати, що лексика має важливе значення для вивчення нової мови і виживання в іншій країні. Ви можете впоратися з граматикою, та все ж Ви зможете просунутися вперед рівно на ту кількість слів, які Ви освоїли і вивчили.

Ось кілька секретів для підтримки словникового запасу слів при вивченні нової мови:

  • Читайте!

Дослідження показали, що словниковий запас краще зберігається, якщо він вивчений в контексті. Замість того, щоб вивчати слова по картках, спробуйте як можна більше читати на мові, що вивчається. Якщо Ви новачок, відмінним способом поповнити словниковий запас є читання дитячих книг. По мірі того, як Ви розвиваєте свої мовні навички, Ви можете підвищувати рівень складності текстів, які Ви в змозі зрозуміти.

  • Практикуйтеся!

Експерти кажуть, що коли Ви вперше дізнаєтеся чиєсь ім’я, необхідно повторити його, використати його в реченні, а потім постаратися створити асоціацію, щоб допомогти Вашій пам’яті. Таким же чином і словниковий запас краще зберігається з практикою. Якщо Ви чуєте або вчіть нове слово, постарайтеся застосувати його в розмові в цей же день.

  • Перевіряйте!

Хороший студент іноземних мов – той, хто розуміє, що те, що відбувається на занятті – це тільки мала частина вивчення мови. Постійно поповнюйте свій список нових слів і перевіряйте себе кожні кілька днів. У якомусь сенсі, Ви стаєте для себе своїм персональним вчителем і переконуєтеся, що Ви не просто вивчили нові слова, але насправді знаєте їх.

  • Пишіть!
Читайте також:  Назви англійських казок, або How to keep a secret?

Яким би цікавим не здавалося читання словника, витратьте всього кілька хвилин на написання нових слів і складання пропозицій – насправді це дуже корисно. Намагаючись запам’ятати нову лексику, задійте як можна більше почуттів, дозволяють запам’ятати нове слово. Фізична дія, спрямована на написання нового слова на папері, допоможе впровадити його в довгострокову пам’ять.

  • Маркіруйте!

Високі технічні програми та сучасне програмне забезпечення не в силах замінити самоклеючих листочків для заміток і звичайного маркера-текстовыделителя в процесі поповнення словникового запасу! Пройдіться по вашому будинку або квартирі і промаркіруйте самоклеючими листочками для нотаток ті предмети, назви яких Ви хочете вивчити іноземною мовою. Нехай це прийоми старої школи, як може здатися, але той факт, що Ви щодня будете бачити слова, які Ви намагаєтеся вивчити, на фізичних об’єктах, які Ви використовуєте щодня, допоможе створити безцінні словесні асоціації.

Ці п’ять секретів запам’ятовування слів лише злегка торкнулися верхівку айсберга, коли справа доходить до вивчення нової лексики і утримання її в пам’яті. Якщо Ви б’єтеся над запам’ятовуванням ключових слів і фраз, то продовжуйте практикуватися, спробуйте включити читання і написання нових слів у Ваш процес вивчення мови і закріпити те, що Ви вивчили будь-яким можливим способом. І незабаром Ви майстерно опануєте лексикою!

your mind is playing tricks on you: sekrety zapominaniya anglijjskikh slov16 Your mind is playing tricks on you: секрети запамятовування англійських слів

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: