З чого почати вивчення англійської мови самостійно

Сьогодні питання вивчення англійської мови особливо актуальне. Для одних це вимушене обставина, але сприяє просуванню по кар’єрних сходах, в той час як для інших – можливість розширити межі власного світу, отримати доступ до нової інформації і спілкування з представниками інших країн і культур. У будь-якому випадку, знання іноземної мови здатне істотно поліпшити життя. У даній статті постараємося відповісти на питання, з чого почати вивчення англійської мови.

b2e0c34e84109fc754ca98f21732f7b5 З чого почати вивчення англійської мови самостійно

Вивчення англійської мови з викладачем

6c9935e8ec07b267fc2198562f3c4b84 З чого почати вивчення англійської мови самостійноУ наш час багато хто воліє займатися вивченням англійської мови самостійно. І тим не менш традиційні методи ніхто не відміняв. До них відносяться ті варіанти навчання, які передбачають безпосередній контакт з учителем. Це можуть бути мовні школи і клуби, де перевага віддається занять в групах, а також індивідуальні уроки з викладачем.

Ті, хто не вірить у можливість швидкого вивчення англійської мови самостійно, нерідко вибирають більш прогресивний формат навчання – по Skype. Безумовно, цей метод має свої плюси – а саме дозволяє зв’язуватися з викладачем, не виходячи з дому, і займатися мовою в комфортній, звичній обстановці, в зручний час. Однак сучасні технології ще не досконалі – якість зв’язку найчастіше залишає бажати кращого і може підвести в будь-який момент.

Самостійне вивчення англійської мови

Бажаєте швидко та добре володіти англійською мовою, але в подиві з чого почати вивчення англійської мови самостійно? Мета воістину стоїть, однак одного бажання недостатньо. Варто зазначити, що сьогодні популярністю користуються як нетрадиційні техніки вивчення, так і класичні.

Читайте також:  Підрядні речення в англійській мові

І все ж, як вивчити англійську мову самостійно, без настанов учителя? І взагалі, чи реально це? Відповідь очевидна: звичайно, реально! Хоча і потрібно докласти чимало зусиль. А ось кількість витрачених в результаті сил буде прямо залежати від обраного методу навчання.

Заняття з книгами і самовчителям

3aa38eb8a8a1e0f05b3015853737a810 З чого почати вивчення англійської мови самостійно

Цей спосіб ще називають дідівським, бо ним користується вже не одне покоління. Однак якщо раніше людям була доступна лише пара-трійка підручників, то сьогодні розроблено величезну кількість по-справжньому якісних, цікавих програм, що дозволяють навчатись «з нуля» аж до досягнення високого рівня володіння мовою. Сюди відносяться як повноцінні навчальні комплекси, наприклад, НМК «New English File», «Choices», «Total English», «New Headway», так і спеціалізовані самовчителі. Приміром, «Малий стрибок у англійська за 115 хвилин» А. Драгункина або «Англійська за 30 днів» закордонного автора Н. Льюїса. Тим не менш вивчення англійської самостійно за підручниками вимагає від людини самоконтролю і високої мотивації. В іншому випадку вже через кілька занять бажання продовжувати вивчати книги може просто зникнути і, відповідно, ніяких результатів чекати не варто.

Перегляд відео, прослуховування автентичних аудіоматеріалів, читання художньої літератури

569dff4f3530880b5843ee95eab0cde0 З чого почати вивчення англійської мови самостійно

Даний спосіб також вимагає достатньої високої мотивації. Однак тут навчальний процес будується за більш привабливою схемою. Кожен в праві сам вибирати, що слухати, дивитися і читати, виходячи з власних інтересів. На щастя, в наш час в Інтернеті можна знайти практично будь-яке кіно і будь-яку книгу, причому як в електронному (друкованому), так і в аудіоформаті. Для цього всього лише потрібно зайти на будь-який сайт для самостійного вивчення англійської мови або вступити у відповідну групу в соціальних мережах. На таких ресурсах, як правило, зібрано чимало корисної інформації. І все ж у цього методу є один великий недолік – відсутність граматичних вправ. Без знань граматики, навіть при наявності багатого словникового запасу можна тільки навчитися розуміти іноземну мову, але, на жаль, абсолютно неможливо придбати навички грамотно висловлювати свої думки. А адже саме вміння говорити, вести бесіду – головна мета навчання.

Читайте також:  Використання for-since в часах Present Perfect та Present Perfect Continuous (з відповідями)

Виконання вправ онлайн

Відмінним способом підтягнути граматику є проходження онлайн вправ. Їх дуже зручно проходити і контролювати правильність виконання. Наприклад, на нашому сайті є цілий розділ з таких вправ. Наведемо приклад такої вправи.

  • There are …fewmanymuch water in the pool.

  • The teacher gave us too …littlemanymuch exercises to do.

  • There were not too …manymuchlittle clothes in the wardrobe.

  • When people catch cold, they should drink …muchleastfew water.

  • The builders have earned …manymuchfew money this month.

  • They could offer …littlefewa few advice.

  • The surgeon had too …fewmanylittle time and he started the operation immediately.

ПроверитьСбросить результатБольше вправ

Проходження онлайн-курсів

Мабуть, це найбільш ефективний спосіб удосконалення знань іноземної мови. Плюси вивчення англійської самостійно онлайн незаперечні. cf33429ab928661eb43db203d5fa9051 З чого почати вивчення англійської мови самостійноПо-перше, це дуже зручно. Людина може займатися мовою вдома, в улюбленому кріслі, і при цьому сам регулювати графік занять. По-друге, кожен має можливість вибрати той курс, який йому підходить: наприклад, для новачків, для бажають підтягнути граматику, для тих, хто планує туристичну поїздку і т. д. І по-третє, тут не потрібно витрачати час на пошук інформації та читання методичної літератури. Програми вже розроблені і до дрібниць продумані професіоналами. Саме до таких онлайн-сервісів відноситься наш сайт Lim English.

Подивіться відео проходження уроку за методикою Lim English

Вибираючи будь-курс англійської мови для самостійного вивчення на lim-english.com ви можете бути впевнені, що запропонована методика працює на 100%, а значить, результати не змусять себе довго чекати!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: