З якими труднощами у вивченні англійської мови стикаються новачки?

Думаю, ви погодитеся, що спочатку в будь-якій справі є свої труднощі, які необхідно подолати. У вивченні англійської мови новачки природно теж стикаються з певними труднощами. Головне не потрібно опускати руки і закидати вчити англійську мову при першій же перешкоді. Так як всі перешкоди у вивченні англійської мови можна і треба подолати.

Прочитайте: Як правильно читати англійські слова

Хто не готовий долати труднощі в поодинці, то можуть записатися на курси англійської мови для початківців. А тепер давайте з вами перейдемо, власне кажучи, до нашого питання:

З якими труднощами у вивченні англійської мови стикаються новачки?

Насамперед, більшість початківців вивчати англійську мову не можуть чітко для себе зрозуміти, як правильно читати і вимовляти англійські слова. Начебто читати вміють, але в деяких словах немає впевненості. Не знають, як правильно вимовляти слова. Я вже не кажу про наголосах.

Більшість новачків вивчають англійську мову хочуть все і відразу. В результаті нічого хорошого з цього не виходить. Розглянемо такий простенький приклад, коли типовий новачок загорівся, вивчити англійську мову б’є себе в груди: все я буду вчити англійську мову щодня. Як правило, проходить місяць і на цьому заняття з англійської мови припиняються.

Ще є такий момент, коли новачки хочуть вивчити, швидко англійська мова беруть і вчать англійську галопом по Європі. Тобто вчать багато і всі відразу поверхнево і у швидкому темпі. У підсумку виходить каша. У такого методу є свої плюси, коли вам не потрібна англійська мова. Вам просто треба швидко здати іспит. Або ви їдете у відрядження й у вас немає часу вивчити англійську мову на розмовному рівні. У цьому випадку багато хитрують і вчать, англійська поверхнево.

Читайте також:  Як ефективно використовувати словник: from to dictionary thesaurus

Так що якщо у вас є час і вас не підтискають терміни, вчіть англійську мову повністю. А не шматками трохи того і ще трохи цього. Краще спочатку знайти собі хорошого репетитора, який вам пояснив основи англійської мови. Після чого ви вже самі зможете вчити англійську. З допомогою підручників, відео уроків, блогів, в загальному інформації, слава богу, достатньо щоб вивчити англійську мову.

Хотілося сказати ось що з цього приводу, що більшість новачків вивчають англійську мову перевантажують себе. Цього не варто робити ні в якому разі. Ви повинні побудувати свої заняття, таким чином, щоб вам подобалося вчити англійську мову. У такому разі ви ніколи не закинете свої заняття з англійської мови і досягнете своєї мети через деякий час.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: