Зарядка на англійській мові для дітей

У будь-якому випадку, учень на уроці має бути посидючим і уважним. Саме тому, дуже часто в школі або дитячому саду є хвилинка – зарядка для дітей на англійській. Такі фізичні вправи робити ще цікавіше і веселіше, тим більше, що тоді ви тренуєте не тільки тіло, але і знання мови.

Після того, як ви зацікавите дітей зарядкою, урок пройде ще веселіше і цікавіше. Особливо корисно робити зарядку вранці – до першого уроку і в середині навчання, коли після зарядки в учнів відкривається друге дихання. Зарядка на англійській здатна зняти млявість, забезпечує відхід організму від гальмування, переводить його до діяльності, зменшує млявість дитини. Ранкова зарядка виховує і дисципліну, розвиває впевненість у собі, у своїх силах, виховує самоорганизованность, посидючість і зібраність. А ці якості потрібні будь людини для того, щоб домогтися успіху в житті.

Зарядка на англійській мові для дітей пройде успішно, якщо ви застосуєте знайомі пісеньки, слова, віршики або просто будете називати ті дії, які діти роблять на англійській мові.
Якщо рівень знання мови вашими учня ще досить низький, тоді краще всього проводити зарядку допомогою виконання простих команд. І тільки коли учні всі слова-команди запам’ятають, варто переходити до ускладненою зарядці.

Вправа “fly” нехай дитина летить, представляючи себе птахом, розвівши руки в сторони. Під команду jump можна дружно і весело стрибати, хто вище і швидше. ed6e11293a35a46d80d47d8e1fbe3f21 Зарядка на англійській мові для дітейSwim – команда, під яку дитина зможе імітувати плавання, можна додавати слова slowly або quickly. Run – бігти на місці, зможе створити коло, в якому бігати. Вправа скакалка – skip – нехай дитина проявить фантазію і стрибає з уявної скакалкою в руці.

Під музику можна виконувати такі команди – clap your hands, stamp your feet (плескає в долоні, тупайте ногами).

Цікаво дітям вправу woodcutter (дроворуб), суть якого полягає в імітації рухів сокири.

Якщо ви хочете, щоб у діток відпочили очі, наприклад, після диктанту, тоді виконайте з ними вправа letters. Для цього дитина як би очима повинен малювати букву англійського алфавіту, яка буде обрана вчителем.
Draw – вправа розслабить кисть – можна малювати в повітрі.
Read – потрібно представити в руках книгу, перегортати її і читати.
Write – уявіть, що в руках маленька записна книжка, в якій ви пишете ручкою.
Команди ski і skate плутають більша частина учнів. Тому варто поєднати їх в одному уроці. Відпрацюйте також такі команди, які дозволять і вивчити основні частини тіла – wash your face, wash your hands, touch your eye, touch your mouse, touch your ears і так далі. Причому в даному ракурсі можна робити рухи, що імітують миття частин тіла, а можна просто дотягуватися руками до певних частин тіла.
Для тих діток, які вже знають англійську на рівні більше початкового, можна придумати вправи у віршах, щоб вони могли не просто їх виконувати, але й запам’ятовувати слова, цілі пропозиції. Це дієве вправу для вивчення самого англійської мови, адже за допомогою асоціацій учень в майбутньому буде добре пам’ятати словосполучення. Можна проводити вправи без віршів, просто англійською мовою розповідати всі дії, які повинні робити учні.

Наприклад,

Good morning, children.
Let’s begin our exercises.
Stand straight. Make fists, make your hands. Do it one more time.
Stand straigh. Hands on hips. Sit down. Stand up. One more time.
Clap you hands. One more time.
Let’s calm down your breath.
That’s all. Thanks.

Доброго ранку, діти.
Давайте почнемо робити вправи.
Встаньте рівно. Розімніть ступні, розімніть руки. Робіть кілька разів.
Встаньте рівно. Руки на пояс. Присідайте. Вставайте. Ще раз.
Плескає в долоньки. Ще раз.
Давайте відновимо дихання.
Це все. Спасибі.

Дуже важливий комплекс вправ, за допомогою якого можна розслабити руки. Наприклад? Claws (кігті). Розгинайте і згинайте пальці сильно і швидко.

Lamps (Ліхтарики) – дитина повинна рухати руками як ліхтариками. Clock. Дві долоні рухаються перед грудною кліткою як стрілки годинника. Є вправи для гімнастики пальцями, які можна виконувати сидячи за столом. Наприклад, running men, коли пальці бігають по столу. Або play the piano – гри на фортепіано по парті.

Такі вправи зовсім не мають часу, адже їх проведення можливе прямо за робочим місцем. У теж час, ефект від таких вправ не змусить себе чекати. Зміна діяльності мозку, рухів суглобів. Увагу дитини переключиться і, здавалося б, вправи, які тривають 2-3 хвилини, повернуть дитини до працездатності і можливості сприймати подальшу інформацію ззовні. Не менш важливі вправи для очей, щоб дитина могла відпочити після того, як він тривалий час писав диктант, твір або ж списував інформацію з дошки.

Для цієї мети підходять такі вправи, як переводити погляд з одного названого вчителем предмета на інший, коли буде така команда. Наприклад, clock, desk, door, floor, window, pen і так далі. У цій вправі можна називати будь-які предмети, назви яких вже знайомі учню.

Вправа. It’s raining, it’s pouring. Ніби падають краплі дощу, рухати пальцями зверху вниз. Є також цікаві вправи, які можна виконувати з ляльками, які одягаються на пальці. Це відверне увагу і розслабить кисть.

Представляємо онлайн-курс з англійської мови “Звуки і букви” на сайті Lim-english.com. Даний курс буде ідеальний для дітей і стане першою сходинкою у вивченні англійської.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн