Життя в США | 12 першочергових справ при переїзді в США

29be2578aa6b657470872e8b6a6a5b99 Життя в США | 12 першочергових справ при переїзді в США

Чим зайнятися відразу після прибуття в США? Що необхідно зробити в першу чергу? Ми склали для вас список з 12 першочергових справ для комфортного життя у США.

1. Першим ділом потрібно замовити Social Security Number (SSN). Це номер соціального страхування. Без цього документа в Америці ніяк не обійтися, його потрібно пред’являти в багатьох установах. Оскільки цю картку роблять не менше шести тижнів, замовити її потрібно якомога раніше.

2. Купити машину, особливо якщо ви будете жити в передмісті. В Америці тільки в окремих містах все нормально з громадським транспортом, а в основному – життя в США без машини буде доволі незручна. Яку купувати машину вирішувати вам – нову або б/у. Якщо ви купите нову в dealership (агентство з продажу автомобілів), то вам буде простіше, там відразу номери дають і пр. А якщо будете купувати з рук, то вам потрібно буде замовляти номери. Відразу після покупки машини вам слід зробити страховку на неї.

3. Зробити водійські права. Водійське посвідчення – основний документ у США, як внутрішній паспорт. Водійські права являють собою звичайну картку з вашим фото, прізвищем, датою народження, номером прав і місцем проживання. Якщо ви не водите машину і не плануєте, то вам потрібно зробити точно таку ж картку – посвідчення особи.

4. Зняти квартиру. Якщо ви приїхали один, то вам дешевше буде зняти кімнату.

5. Оскільки квартири здаються без меблів, то наступна справа – купити все необхідне у ваше нове житло. Меблі можна купити б/у, на перший час зійде, а там по мірі можливості будете змінювати. Постіль, рушники, посуд, побутову хімію, предмети особистої гігієни можна купити в найближчому великому супермаркеті.

Читайте також:  Модальні дієслова в англійській мові — Modal Verbs

6. Підключити на своє ім’я електрика у ваше житло. Саме на ваше ім’я буде приходити рахунок. Швидше за все, електрична компанія візьме у вас security deposit (заставний депозит).

7. Якщо вам потрібен інтернет, то потрібно підключити і його. Інтернет в США дорогою.

8. Обзавестися мобільним номером. Мобільний зв’язок в Америці недешева.

9. Подбати про страховку, особливо для дітей. Діти часто хворіють, особливо ті, які ходять в садок і початкову школу. Коли ви приїдете в нову країну, потрапите в новий клімат, в нове середовище з незнайомими мікробами і вірусами – хворіти діти будуть часто. Багато штатів пропонують субсидовані страховки за невеликі гроші, а деякі штати взагалі надають безкоштовну страховку для новоприбулих. За законом ви зобов’язані приводити дитину (старше двох років) на огляд до лікаря не рідше, ніж раз на рік. Якщо ви цього не робитимете, то у вас будуть проблеми. А раз на півроку потрібно показувати дитину дантиста. З дітьми до двох років інакше, вони бачать доктора набагато частіше. Крім того, дітей треба прищеплювати.

10. Влаштувати дитину в школу (з 5 років) або в дитячий сад.

11. Підтвердити диплом. Потрібно щоб рівень вашої освіти був підтверджений в США. Щоб влаштуватися на роботу, потрібен як мінімум атестат про середню освіту. Підтвердити атестат можна онлайн. Зрозуміло, це не безкоштовно.

12. Якщо у вас погано з англійською, то слід знайти курси і підучити англійську мову.

Вивчити англійську в найкоротші терміни Вам допоможе навчальний онлайн – сервіс Lim English. Онлайн уроки за даною методикою максималльно ефективні, а професійна озвучка на американському мовою сформує правильну вимову. Lim English обов’язково допоможе в адаптації до життя в США!

Читайте також:  Знаки зодіаку гороскоп на англійській мові з перекладом і відео
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: