Журнали для вивчають англійську: living in the digital era

Сьогодні ми продовжуємо ділитися з Вами ідеями, як використовувати журнали в якості потужного інструменту для поліпшення своїх мовних навичок.

Електронні або друковані журнали?

Як і в суперечці між електронними книгами (Kindle) і друкованими версіями, на це питання немає простої відповіді. Ми пропонуємо список плюсів і мінусів, щоб допомогти Вам вирішити, який інструмент краще для Вас.

Електронні журнали

Плюси

  • Величезна кількість безкоштовних журналів на найрізноманітніших мовах.
  • Не займають багато місця. На одному USB-носії ви зможете розмістити більше, ніж коли-небудь зможете прочитати.
  • Можна читати на різних пристроях: ПК, Мак, iPhone, Blackberry, Kindle, Kobo, Nook і інших!

Мінуси

  • Ваші очі втомлюються від екрана комп’ютера.
  • Електронні пристрої для читання електронних книг, такі як Kindle або Nook, надають менший вплив на очі, але можуть бути труднощі з коректним відображенням деяких файлів.
  • Віртуальні інструменти виділення тексту не так гарні, як звичайні маркери, і досить часто Ви не можете розділити журнальні файли на окремі статті.
  • Кількість може бути найголовнішим недоліком – Вам доведеться переглядати велику кількість контенту сумнівної, перш ніж вдасться знайти журнал, який Вам дійсно подобається.

Ресурси

Issuu: Це сайт, на який люди зі всього світу завантажують журнали, статті та інший цифровий контент. В чому перевага? Більшість цього контенту безкоштовно!

Дослідіть велику базу даних з безкоштовним цифровим контентом, який згодом можна почитати на ПК, Mac або іншому портативному пристрої.

Scribd: Схожий на Issuu, але з великим акцентом на технічне утримання. Якщо Вам потрібно щось більш специфічне, зверніться до Scribd. Ресурс Scribd особливо корисний для журналів на іспанською мовою, оскільки він дуже популярний в Латинській Америці.

Друковані журнали

Плюси

  • Перевірений часом формат. Не потрібні батарейки, ніколи не губиться заряд і можна переносити куди завгодно.
  • Можна взяти ручку, маркер або ножиці, щоб перетворити цей журнал навчальний посібник, керуючись своїм власним уявою.
  • Ви можете легко організувати систему зберігання з допомогою спеціальних папок, конвертів, щоб відзначати статті, які Ви вже змогли прочитати, які викликали у Вас труднощі, і до яких Вам хотілося б повернутися.

Мінуси

  • Буває важко знайти журнали на менш поширених мовах, особливо якщо Ви не живете в великому місті або у Вас немає доступу до великої університетської бібліотеки.
  • Покупка може стати згодом дуже дорогим заняттям.
  • Зберігання може стати досить громіздким. Ми всі бачили скнар з ящиками журналів.

Ресурси:

Книжкові магазини: Незалежно від того, що Ви, можливо, чули в ЗМІ, книжкові магазини все ще існують, і в багатьох Ви знайдете величезну кількість журналів. Можливо, Ви захочете знайти магазин з книгами досліджуваного мови у своєму місті. Насправді, в багатьох містах є спеціалізовані магазини, які обслуговують невеликі спільноти, і в них часто продаються журнали.

Бібліотеки: Що може бути краще для вивчення іноземної мови, ніж Ваша місцева бібліотека? Більшість з них має широкий вибір журналів на декількох мовах, і Ви можете безкоштовно ознайомитися з ними! Деякі навіть дозволяють робити копії окремих статей.

Зрештою, я рекомендую вибрати те, що найкраще буде працювати саме для Вас. Якщо Ви віддаєте перевагу читати на вашому Nook’е, то вибирайте цифрові формати. Якщо Вам потрібно відчувати глянцевий папір журналу на дотик, то вибирайте друковані видання.

Ви завжди зможете знайти компроміс, завантажуючи електронні копії і роздруковуючи їх для читання.

Що б Ви не робили, журнали є досить універсальним засобом, щоб задовольнити Ваші потреби у вивченні англійської мови та відповідати Вашим перевагам!

zhurnaly dlya izuchayushhikh anglijjskijj: living in the digital era2 Журнали для вивчають англійську: living in the digital era

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн