Журнали для вивчення англійської: flipping through the pages

Уявіть себе на відкритому повітрі, під сонцем, з кавою і журналом. Це може стати вашим новим стилем навчання. Я люблю журнали.

Коли у Вас грандіозні цілі вивчення іноземної мови, час від часу потрібно давати собі відпочити. І кожен раз кращим засобом розслабитися стають журнали, даючи нам можливість піти від формальності підручників, багатослівних романів і непростого мови газет.

Вони дозволяють Вам навчатися в будь-якому місці – від Вашої затишній ліжку до гамака під сонцем, і при цьому Ви, безумовно, будете відчувати задоволення від процесу навчання.

Насправді, саме через читання журналів я змогла вивчити французьку мову.

Так я виявила, що журнали – це відмінний спосіб вивчення мов!

Сьогодні я поділюся з Вами ідеями, як використовувати журнали в якості потужного інструменту для поліпшення своїх мовних навичок.

Як журнали іноземною мовою можуть стати ключем до навчання

Є величезна кількість різних ресурсів для вивчення мов для сучасних учнів, так що ж такого особливого в журналах? Давайте подивимося на те, що робить журнали однозначно ефективними для вивчення мов.

Чому ж саме журнали?

  • Журнали цікаві!

Підручники, а особливо підручники іноземної мови, можуть бути нудним або надто формальними. Журнали ж ніколи не бувають одноманітними і передбачуваними. Вони написані для масового споживання, і, як правило, в журналах публікують тільки самі захоплюючі факти і новини. Крім того, існує так багато журналів, що вони можуть охоплювати велике розмаїття тем. А оскільки вони написані в стилі, звернені до масової аудиторії, Ви напевно виявите, що зміст дуже легко засвоюється.

  • Картинки допомагають навчатися.

Це не моя думка, це факт. Пам’ятаєте, коли Ви були дитиною і любили дитячі книги – ті чудові, барвисті книжки з яскравими обкладинками і товстими сторінками, заповненими гарними ілюстраціями? Ну а журнали – це просто версія дитячих книг, тільки вже для дорослих читачів. Вони наповнені образами: фотографії, ілюстрації, графіки, діаграми і багато іншого!

І наука підтверджує, що це правда. Діти вчать мову за допомогою образів. Це може працювати так само добре для дорослих, які вивчають іноземні мови. Часто Ви зможете усвідомити, що розумієте суть статті, просто поглянувши на зображення. Моя порада: зосередьтеся на картинках та підписи під ними і спробуйте зібрати воєдино той зміст, який вони передають, не звертаючись до словника.

  • Зміст журналу розповість Вам про культуру.

Якщо Ви такий же, як і більшість людей, Ви явно вивчаєте мову не тому, що Вас надзвичайно захоплюють складності і нелогічності англійської граматики. Ви, напевно, цікавитеся культурою інших народів і суспільством, яке пов’язане з цією мовою. Може бути, Ви мрієте коли-небудь зайти і купити продукти у справжньої французької boulangerie (пекарню), або, може бути, Ви захочете дізнатися, що насправді говорять у Вашому улюбленому японському anime (ми всі знаємо, що субтитри не передають всіх смислів!).

Журнали дозволяють одночасно вивчати і мову, і культуру: отримати знання французької гастрономії, читаючи кулінарні журнали, познайомитися з манга, щоб поліпшити свій японський. Є безліч доступних способів, щоб більше дізнатися про іншу культуру з допомогою журналів!

  • Як журнали можу читати ті, хто лише вивчає мову

Тепер я знаю, що Ви збираєтеся запитати мене. “Я не кажу добре мовою, який я вивчаю. Як я можу просто взяти журнал і відразу почати її читати?”

Це поширена помилка, що Вам неодмінно потрібно знати мову, щоб читати добре. Ви повинні пам’ятати, що журнали – це інструмент спілкування, і що різні журнали орієнтовані на різні аудиторії. Головне – знайти саме той журнал, який потрібен Вам для Вашого рівня знання мови.

  • Почніть на Вашому рівні

Це стосується як для англійської, так і для будь-якої іншої іноземної мови. Наприклад, я не збираюся брати випуск журналу “Rocket Science Today” (Сучасні ракетні технології), тому що це значно вище мого рівня.

Якщо Ви новачок, то чому б не почати з дитячих журналів? У них використовується проста мова і є велика кількість фотографій – хто ж не зрозуміє, що означає картинка? Насправді, як я поясню пізніше, зображення є однією з причин того, що журнали являють собою дивовижний ресурс для вивчення мови.

Якщо Ви вивчаєте конкретну тему в школі, зосередьте увагу на цій темі для повноцінного сприйняття інформації. Наприклад, якщо Ви вивчаєте економіку і Вам подобається зміст цього курсу, чому б не спробувати почитати економічні журнали? Ви можете виявити, що багато чого з того, що надруковано в таких журналах, дуже схоже на те, що Ви вивчаєте на заняттях. Це дозволить Вам зануритися” у вивчення мови! Це в рівній мірі відноситься і до професіоналів – вибрати журнал, пов’язаний зі сферою діяльності!

  • Без паніки

Дозвольте зауважити, що спочатку Вам, можливо, доведеться прикласти зусилля. Навчання з допомогою журналів, на жаль, разюче відрізняється від того, як ми вивчали мови в школі. У мої шкільні роки кожен навчальний розділ фокусувався на якійсь конкретній темі. Ці могли бути рід і відмінок, потім минулі часи, потім прийменники, по одному за кожен раз, у розрахунку на те, що Вам потрібно послідовно додавати блоки знань, щоб зрозуміти мову.

При читанні журналів Ви відразу отримуєте різні часи дієслів, прийменники і десятки інших речей, які Ви не розумієте. Але не лякайтеся. Перечитуйте статті і намагайтеся дізнатися достатньо слів, щоб зрозуміти сенс. Зосередьтеся на тому, що Ви розумієте, і спробуйте покращувати свої навички раз за разом.

  • Ведіть записи

Відмінний спосіб стабільно покращувати навички розуміння – вести записи. Не важливо, де Ви робите записи – це може бути звичайний блокнот або додаток на смартфоні. Всякий раз, коли Вам трапляється незрозуміле слово, варто записати і пошукати в словнику.

  • Організація, стратегія і перспектива

Стратегія ведення записів пов’язана з іншим критично важливим чинником: зберігати чітку організацію!

Це означає встановлення реалістичних цілей, читання журналів кожен день і створення системи, при якій, якщо Вам попадається дуже складна стаття, Ви відкладаєте її, щоб повернутися пізніше, коли Ваші мовні навички покращаться, і Ви зможете краще зрозуміти її. Б’юся об заклад, Ви будете здивовані, коли побачите, наскільки виріс рівень розуміння!

Збирайте вирізки з журналів в окремих конвертах (якщо у Вас друковані журнали) або зберігайте електронні файли (для електронних журналів). Позначте дату на кожному фрагменті журналу, до якого Ви плануєте повернутися в найближчому майбутньому, виділивши собі тиждень, місяць чи кілька місяців на те, щоб поліпшити мову перед поверненням до цих заміток.

  • Проводьте більше часу з досліджуваним мовою

Організація приводить нас до найбільш важливого моменту: Щоб вивчити мову, треба стикатися з ним кожен день. Журнали можуть бути відмінним способом зробити, нарешті, вивчення мови частиною свого повсякденного життя. Складіть план і дотримуйтеся його, щоб отримати від журналів максимальну користь.

zhurnaly dlya izucheniya anglijjskogo: flipping through the pages29 Журнали для вивчення англійської: flipping through the pages

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: