Змалку: як зацікавити дитину англійською мовою

Багато сперечаються про те, в якому віці варто починати навчання дитини англійської мови. Якщо Ви хочете розвивати двомовність, варто почати приділяти увагу обом мовам.

Звернемо увагу на те, що дві мови повинні використовуватися абсолютно рівну кількість часу. Якщо приділяєте 30 хвилин російській, приділяйте 30 хвилин і англійської. Якщо таке завдання здається Вам непосильною, починайте навчати дитину іноземній мові тоді, коли він добре говорить рідною.

Отже, як захопити дитину англійською мовою?

Маленькій дитині вся діяльність, в яку він залучений, нагадує гру. А тому в такій грі повинні використовуватися картки, кольорові картинки, іграшки, посуд, вірші рими, і, звичайно ж, фантазія викладача. З точки зору маленького карапуза, з ним відбувається все те ж саме, що і раніше, тільки на іншій мові. Занурюючись в гру, дитина мимоволі повторює все, що йому кажуть. Але головним завданням є постійна зміна діяльності, щоб дитині не стало нудно.

  • Молодший шкільний вік, або Через комп’ютер – до англійської

Діти молодшого шкільного віку прагнуть до отримання цікавої інформації. Не варто записувати дитину на курси, що нагадує школу. Таким чином бажання вивчити англійську мову тільки знизиться до мінімуму. Знайдіть хороші курси, де будуть використовуватися численні види роботи, такі, як імітація, проектна та образотворча діяльність, сюжетно-рольові ігри, настільні ігри, ігри з картками та інше.

Завдання батьків вдома – підтримувати прагнення дитини до отримання нових знань. Якщо дитина хоче прочитати книгу англійською мовою, необхідно знайти ту саму книгу і допомогти дитині освоїти її. Задійте також відеоігри, аудіокниги, пісні англійською мовою. Використовуйте всю силу інтернет-павутини для того, щоб дитина могла реалізувати отримані знання: читати, перекладати, переказувати. Вплив батька в маленькому віці досить високо, тому використовуйте його на благо.

  • Бачу, чую, повторюю, або Навчання англійської онлайн

Ще одним способом зацікавити дитину англійською мовою є онлайн-навчання. З допомогою таких занять дитина може освоїти мову разом з батьком, не виходячи з дому. Сучасні методики дозволяють максимально залучити дитину до вивчення мови, завдяки чому вже через короткий проміжок часу Ви помітите результати.

  • Hello! Hi! How are you doing? Подорожуємо і вивчаємо мову

Можливість подорожувати є ще одним способом привернути увагу дитини до іншої культури. Не соромтеся пояснювати вашому чаду, що світ сповнений відкриттів. Розкажіть, що серед 7 мільярдів людей на Землі англійську мову знають більше 46% людей (включаючи носіїв мови). Поясніть дитині, що для того, щоб його зрозуміли, він повинен разом стандартного «Привіт» сказати «Hello», а замість «Поки» сказати «Bye-bye». У ситуації, коли дитина знаходиться в иноязычном оточенні, йому легше підлаштуватися, зрозуміти і повторити, що, перебуваючи вдома, знайти справжню причину вивчати англійську мову.

Фредеріко Фелліні говорив: «Інша мова – це інше бачення життя». (A different language is a different vision of life). Прищеплюйте дитині це інше бачення, і він виросте хорошою людиною.

s mladykh nogtejj: kak zainteresovat rebenka anglijjskim yazykom29 Змалку: як зацікавити дитину англійською мовою

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: