Зв’яжи себе по руках і ногах, або Англійська для ледачих

Я – лінива людина, і я втратила рахунок прочитаним книгам про боротьбу з рутиною, про виховання сили волі і досягненні цілей.
І все-одно мені важко розвинути у себе хороші звички щодо навчання.

Може бути, в цьому світі є люди, які ніяк не можуть дотримуватися розпорядку? Або, може бути, деякі просто народжуються без гена старанності і старанності? Ну, так як?

Насправді, я не думаю, що це так. Просто таким, як ми, треба вірний напрямок.

  • Будьте дійсно продуктивними

Час від часу мене осіняють проблиски того, що означає бути по-справжньому продуктивною.

Наприклад, мій друг закінчив свою магістерську дисертацію за 3 місяці, в цей час він ще і працював повний робочий день. Але він не я, я не змогла б робити це у вільний час.

Так, мені подобається вивчення мов. Я люблю проводити час за вивченням іноземних мов та культури. Це моє. Так чому ж дотримуватися простого розпорядку і займатися протягом 30 хвилин в день так важко для мене?

Це мене дуже засмучує. Невже так складно витратити 30 хвилин в день на вивчення мови? Ні, звичайно, не складно. Але з різних причин цього не відбувається.

Сувора правда полягає в наступному:

Якщо ми проводимо день або тиждень без вивчення обраного мови, або якщо ми повністю кидаємо навчання, світ продовжує обертатися.

  • Дотримуйтесь розпорядку у вивченні мови

Ніхто не змушує нас вивчити іншу мову. У світі існує безліч речей, які необхідно робити, наприклад, піклуватися про дітей, заповнювати квитанції, готувати вечерю. Всі ці речі несуть за собою вельми реальні наслідки, якщо їх не зробити. Тому на їх фоні відкладання в бік регулярних занять по вивченню мови не є таким вже і критичним.

Читайте також:  Текст і переклад пісні Take Me to Church (Hozier)

Але деякі люди зроблені з міцного матеріалу», для них дотримуватися графіка навчання кшталт автоматичному дії. Вони можуть просто вирішити зробити щось і зробити це.

Коли я запитала свого друга про його божевільної продуктивності, він сказав, що він розташований до подібних речей.

Їх невиконання означало б підвести когось, або понести значні втрати в певних сферах.

Ось воно! Необхідно зобов’язання!

А тепер питання: Як я можу використовувати це знання для «включення» у себе продуктивності на вимогу?

Легко! Зв’язати себе зобов’язанням.

  • Використовуйте попереднє зобов’язання.

Попереднє зобов’язання – популярне поняття в сучасній психології і використовується багатьма людьми, щоб досягти результату.

Концепція проста – Ви заздалегідь фіксуєте, що Ви будете робити, таким чином Ви не зможете відмовитися від цього, коли прийде час.

Складність полягає лише в тому, щоб знайти спосіб, який справді забезпечить дотримання зобов’язання. Наприклад, Ви можете встановити для себе всі види наслідків, якщо Ви не витратите щодня 30 хвилин на навчання, але хто буде контролювати Вас, притягати Вас до відповідальності і вершити покарання?

(Можливо, існує спосіб зробити це? Дайте мені знати в коментарях, якщо він Вам знайомий.)

Для мене абсолютною гарантією того, що я буду робити що-то, є той факт, що хтось ще буде залучений у процес навчання. Для мене нестерпно думати, що я когось підведу, що мене хтось чекає. Я просто не можу цього допустити.

Тому я обов’язково з’явлюся на запланованому заняття по Skype, коли мене чекає викладач.

І це дійсно працює! Я погоджую графік занять з викладачами на тиждень вперед і після цього я вже не можу відступити назад.

Читайте також:  Все найцікавіше про дієслово «to fall»

Щоб заняття не відбулося, я повинна його формально скасувати, чого я не збираюся робити, адже скасування заняття означає, що я підводжу свого викладача.

Вчинення дії заздалегідь є ключовим моментом, тому що речі мають тенденцію ставати неприємними, коли вони залежать від Вас.

Як би Ви себе почували в спонтанній розмові з носієм мови по Skype? Страшно? А тепер уявіть, що бесіда була запланована заздалегідь, за сім днів? Виявляється, не так вже погано.

  • Продовжуйте рухатися вперед будь-якою ціною.

Такий підхід є єдиним найкращим способом, який я знайшла, щоб розвинути у себе звичку вчитися. Почуття відповідальності дозволяє мені повертатися до вивчення іноземної мови знову і знову.

Звичайно, існує набагато більше доданки у рівнянні з вивчення мови, але якщо Ви щосили намагаєтеся почати і мотивувати себе, взяття на себе зобов’язання може стати тим фактором, який змінить правила гри на Вашу користь.

Пропоную Вам зв’язати себе першим зобов’язанням – записатися на пробний урок з англійської.

svyazhi sebya po rukam i nogam, ili anglijjskijj dlya lenivykh Звяжи себе по руках і ногах, або Англійська для ледачих

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: