Лист англійською: як я провів літо – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист про те, як я провів літо

Hi Mary,

I want to tell you how I spent my summer.
I spent the summer very well. All summer was dry and sunny weather. My friends and I a lot of and swimming sunbathing on the river. In the evening we played football. In July, I went with my parents to the Sochi. We were traveling through the mountains. We saw many new birds and animals.
In August, I was visiting my grandmother in the garden. I helped her harvest. This year has grown a lot of fruits and berries. My grandmother was making delicious jam. The summer was great!

And how did you spend your summer?

Your friend,
Elvis

[ переклад на російську мову ]

Привіт, Мері!

Хочу розповісти тобі як я провів літо.
Літо я провів дуже добре. Все літо була суха і сонячна погода. Ми з друзями дуже багато купалися і засмагали на річці. У вечірній час ми грали у футбол. У липні я подався з батьками в Сочі. Ми багато подорожували по горах. Бачили багато нових птахів і звірів.
У серпні я гостював в саду у бабусі. Я допомагав їй збирати урожай. В цьому році виросло багато фруктів і ягід. Бабуся варила смачне варення. Літо було прекрасне!

А як ти провела літо?

Твій друг,
Елвіс

См ще: Топіки на тему Канікули, відпочинок – Holidays, vacationПоділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: