Лист одному на тему «Як я провів літо» – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист на тему «Як я провів літо»

Dear Ted,

Thank you for your letter. It’s so wonderful to hear from you.

In your letter you asked me how I spent my summer. I had a great summer. First I went to a youth camp, which is located not far from Barcelona on picturesque lake. We had a lot of sunbathing and swimming in the lake, played soccer, danced in the evening, etc. I made lot of good friends.

Then, the second half of the summer I spent with grandmother in the garden. The garden is located near a large forest. We went hiking, picked mushrooms and berries and bathed in a wide river. However, I already wanted to school, I missed my school friends.

Sorry, I must go. I will write to you again soon!
All the best,
Nicholas

[ переклад на російську мову ]

Дорогий Ted,

Дякую за твій лист. Так чудово отримати звістку від тебе.

У своєму листі ти питав мене, як я провів літо. Я відмінно провів це літо. Спочатку я їздив в молодіжний табір, який знаходиться недалеко від Барселони на березі мальовничого озера. Ми багато засмагали і купалися в озері, грали у футбол, ввечері танцювали і т. д. У мене з’явилося багато хороших друзів.

Потім, другу половину літа я провів у бабусі в саду. Сад знаходиться біля великого лісу. Ми ходили в похід, збирали гриби та ягоди і купалися в широкій річці. Тим не менш, мені вже хочеться в школу, я скучив за шкільним друзям.

Вибач, я мушу йти. Напишу тобі скоро ще!
Всього найкращого,
Ніколас

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: