Лист подрузі англійською про День святого Валентина – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Dear Kitty,

Thanks for your letter.
I wish i’d been at that party and had fun with all of you! I usually have birthday parties. I invite some of my class – mates and closest friends. Besides дні народження my friends have New year’s parties, but I don’t attend them since New Year is a family celebration here. My favorite celebration is St. Valentine’s Day, which has become popular here. However it’s not allowed in my school, that’s why my friends and I have St. Valentine’s Day parties at home. We dress up in costumes have snacks and drinks play jokes, dance and tell love stories. I really think this day is for fun!
Tell me about your grandma’s visit. How long she did stay? What did you do? Does she live far away? Write soon!

Love,
Evelyn

[ переклад ]

Шановна Кітті,

Дякую за твій лист.
Хотіла б я бути на тій вечірці і весело провести час з усіма вами! У мене зазвичай бувають вечірки з нагоди дня народження. Я запрошую деяких з моїх однокласників і близьких друзів. Крім днів народження мої друзі улаштовують новорічні вечірки, але я не відвідую їх, так як новий рік – сімейне свято. Мій улюблений свято – День святого Валентина, який став популярним у нас. Однак, це не дозволено в моїй школі, саме тому ми з друзями влаштовуємо вечірки на честь дня святого Валентина будинку. Ми одягаємося у костюми, накриваємо стіл, граємо у веселі ігри, танцюємо і розповідаємо любовні історії. Мені здається, що це найкращий день для забави!
Розкажи мені про візит Вашої бабусі. Як довго вона була у вас? Що ви робили? Вона живе далеко? Напиши швидше!

Читайте також:  Про гроші англійською

З любов’ю,
Евелін

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: