Лист подрузі про комп’ютерах – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист подрузі про комп’ютерах

Dear Julie,
Thank you for your letter. It was interesting to read it. I wanted to answer to your letter immediately, last but two weeks I had a lot of work. I agree with you that our life would be impossible without computers. This device is very important to me and it makes life easier and more interesting.

I usually search for the information on the Internet and communicate with my friends online. Besides, I like to play computer games. But the downsides are that it is addictive and we cannot imagine a day without it! It Also deteriorates eyesight.

What are your plans for this summer? How do you like to spend the evenings?

Kind regards,
Veronica

[ переклад ]

Дорога Джулі,
Дякую за твій лист. Було цікаво читати. Я хотіла відразу відповісти, але в останні два тижні у мене було багато роботи. Я згодна з тобою, що наше життя було б неможливе без комп’ютерів. Це пристрій дуже важливо для мене, і воно робить життя простіше і цікавіше.

Я зазвичай по комп’ютеру шукаю інформацію в Інтернеті і спілкуватися з друзями в мережі. Крім того, мені подобається грати в комп’ютерні ігри. Але мінуси в тому, що він викликає звикання, і ми не можемо уявити собі день без нього! Також погіршується зір.

Які твої плани на літо? Як ти любиш проводити вечори?

З повагою,
Вероніка

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Читайте також:
У супермаркеті
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн