Лист подрузі про свою проблему англійською мовою – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист подрузі про свою проблему

Dear Kate,

Thanks for your letter. It was great to hear from you!
In your letter you write about your problem. It’s really difficult to take care of little children. You must be patient and kind. As you know, i’ve got a 3-year-old brother, so I spend a lot of time with him. I must say I find it very difficult. He’s very active and naughty. As for me, I wouldn’t like to be a baby-sitter because it’s a very complicated job. What’s more, you’re responsible for the baby you look after.
As for your visit to the library, what books did you want to take? Why did you need them? How often do you go to the library?

Sorry, I have to finish my report. Keep in touch!
With love,
William

[ переклад на російську мову ]

Дорога Кейт,

Дякую за твій лист. Це здорово – отримати звісточку від тебе!
У своєму листі ти пишеш про свою проблему. Це дійсно важко: дбати про маленьких дітей. Ти повинна бути терпляча і добра. Як ти знаєш, у мене є 3-річний, брат, так що я проводжу багато часу з ним. Треба сказати, я вважаю, що це дуже важко. Він дуже активний і пустотливий. Що стосується мене, я не хотів би бути нянею, тому що це дуже складна робота. Більш того, ти відповідаєш за дитину, коли доглядаєш за ним.
Що стосується твого візиту до бібліотеки, які книги ти хочеш взяти? Навіщо вони тобі? Як часто ти ходиш в бібліотеку?

На жаль, я повинен закінчити свій звіт. Залишайся на зв’язку!
З любов’ю,
Вільям

Читайте також:
Лист-відповідь на приватне запрошення до Великобританії - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн