Лист подрузі про святкування Різдва – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист подрузі про святкування Різдва

Hi Patricia,

How are you? Christmas is coming! How are you going to celebrate? I will celebrate it at home with family. We will make a lot of Christmas cakes and cookies. And have you made the menu?

Anyway, we will celebrate Christmas in school before holidays. In my class it is very difficult to organize celebrations. There is very little help from our teacher and my class is very disorganized. Also there will be a house and a competition on Christmas in school.

Last year several girls and boys brought food and pizza! This year I think will do the same. But last year we did not have time to arrange contests. We went to the contest, and then we went to the disco.

It would be nice if you could come to us for Christmas! We will have fun with my class. This year we also participate in the competition, and we have the best idea! Be sure to come!

Well, I must finish. Waiting for an answer!

With love, Eliza

[ переклад ]

Привіт, Патриція.

Як справи? Наближається Різдво! Як ти збираєшся святкувати? Я буду відзначати його вдома з сім’єю. Ми зробимо багато різдвяних тістечок і печива. А ви склали меню?

У всякому разі, ми будемо святкувати Різдво в школі перед святами. В моєму класі дуже важко організувати торжество. Наш викладач мало допомагає і мій клас не організований. У нас в школі буде дискотека і конкурс на Різдво.

У минулому році кілька дівчаток і хлопчиків на свято приносили їжу і піцу! В цьому році, я думаю, буде те ж саме. Але в минулому році у нас не було часу, щоб організувати конкурси. Ми пішли на конкурс, і потім ми пішли на дискотеку.

Читайте також:
Синоніми прикметників

Було б непогано, якщо б ти могла прийти до нас на Різдво! Ми весело провели час з моїм класом. У цьому році ми також будемо брати участь у конкурсі, і у нас є хороша ідея! Обов’язково приходь!

Ну, я повинна закінчувати. Чекаю відповіді!

З любов’ю, Еліза.

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн