Лист про початок навчання в університеті – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист про початок навчання в університеті

Hello Andrew,
Thank you for your letter. It was nice to hear from you.

I’m so busy right now, because i’m the first year student of the Historical and English faculty at the Moscow State University.

I’ll be honest with you in this letter. At first, i’m so tired, but it’s very interesting to study at University (it’s not like study at school).

You will ask me why I have chosen this University. So, it’s very difficult to understand, because I do not know why I go at this University. You do not believe me, I know. But I think it’s a fate.

Studying at University is hard, but I have new companions here, new knowledge and new teachers. In our University tutors are very pleasant and understanding. I think they are cool people in a real life. Also they all know their subject very well. Now you think that it’s a very good place to study. Not! Because we are studying in a terrible building. So, it’s all so sad.

I know that we are the champion in football, but i’m not a boy, so it’s not interesting for me, but i’m very proud for them. Also we have a lot of sport teams, but I do not want to do sport. I want to learn yoga. But I have not a lot of time for this, so I think that i’m not going to yoga this year. Maybe next… so we will see.

So, it’s not a long letter, I know it. But you know I do not like to write letters to you because I love you and I want to meet you as soon as is possible. Maybe we will meet next week? What do you think?

Читайте також:  Про політику

With love Lydia.

[ переклад ]

Привіт, Ендрю,
Дякую за твій лист. Приємно було отримати звісточку від тебе.

Я так зайнята зараз, тому що я студент першого курсу історичного факультету та факультету англійської мови в Московському Державному Університеті.

Я буду чесна з тобою в цьому листі. Спочатку я так втомилася, але це так цікаво вчитися в університеті (це не як навчання в школі).

Ти запитаєш мене, чому я вибрала цей університет. Отже, це дуже важко зрозуміти, тому що я не знаю чому вибрала цей університет. Ти не повіриш мені, я знаю. Але я думаю, що це доля.

Навчання в університеті важка, але у мене тут є нові супутники, нові знання і нові вчителі. Наші викладачі університету дуже приємні і розуміючі люди. Я думаю, що вони класні люди в реальному житті. Крім того, всі вони дуже добре знають свій предмет. Тепер ти думаєш, що це дуже гарне місце, щоб вчитися. Ні! Тому що ми вчимося в жахливому будівлі. Таким чином, це все так сумно.

Я знаю, що ми чемпіони у футболі, але я не хлопчик, так що це не цікаво для мене, але я дуже пишаюся цим фактом. Також у нас є багато спортивних команд, але я не хочу займатися спортом. Я хочу навчитися йоги. Але у мене немає часу для цього, так що думаю, що я не зможу зайнятися йогою в цьому році. Може, в наступному… так що побачимо.

Таким чином, це не довге лист, я це знаю. Але ти знаєш, я не люблю писати листи до тебе, тому що я люблю тебе і хочу зустрітися з тобою як тільки це буде можливо. Може бути, ми зустрінемося наступного тижня? Що ти думаєш з цього приводу?

Читайте також:  Трохи слів на тему "Медицина"

З любов’ю, Лідія.

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: