Лист про те, як я проводжу свої канікули – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист про те, як я проводжу свої канікули

Hi Nick,

It’s always nice to get your letters! I am really happy that you had a great holiday. I think i’d enjoy travelling, but i’ve never travelled abroad.

I usually go to my summer house not far from Paris. I spend summers there swimming in a river, playing with my friends and enjoying the nature. I have a wonderful garden with different flowers. It’s usual for French to grow vegetables and fruit at summer houses but I never do it!

You asked about the type of holidays I like. Well, let’s say I don’t like lying on a river bank doing nothing. I prefer working in my garden and hiking.

You mentioned taking Spanish classes. What made you take them? Do you think Spanish is difficult for you? When are you going to start?

Write soon,
Angelique

[ переклад на російську мову ]

Привіт Нік,

Завжди приємно отримувати твої листи! Я дуже рада, що у тебе бып хороший відпустку. Мені здається, що я люблю подорожувати, але я ніколи не виїжджала за кордон.

Я зазвичай їду в свій літній садовий будинок недалеко від Парижа. Я проводжу літо купаючись в річці, граючи зі своїми друзями і насолоджуючись природою. У мене є прекрасний сад з різними квітами. Це звичайно для французів: вирощувати овочі і фрукти у літніх садових будинків, але я ніколи не роблю цього!

Ти запитав про відпустку, яку я віддаю перевагу. Ну, скажімо, я не люблю лежати на березі річки, нічого не роблячи. Я віддаю перевагу працювати в моєму саду і подорожувати пішки.

Читайте також:
Забавні пари англійських слів

Ти згадав про те, що ходиш на курси іспанської мови. Що змусило тебе зайнятися цим? Як ти думаєш, іспанська мова складний для тебе? Коли ти збираєшся почати?

Напишу тобі незабаром.
Анжеліка

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн