Лист-рекомендація шеф-кухаря англійською мовою – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

February 12, 2014
To whomsoever it may concern:

It is with pride that I recommend John Beyrle for the post of Assistant in your restaurant. I’m the head chef Gold Plate, a restaurant in Moscow, Russia.
John Beyrle has been my establishment more than five years. He began while still in high school working an entry level position in my restaurant. Occasionally he would help me with our breads and the signature desserts for which Gold Plate is well known. Over time John Beyrle became more and more interested in the pastry, learning from me but also from experimentation and independent study. He has a definite flair for pastries.
I want to say that I have no doubt that it can quickly and correctly solve the problem. John showed me several times that he is very dedicated and responsible employee. He could do two shifts in a row and has worked on most holidays.
It is only right that he be allowed to develop her talent. I understand and support the desire to seek employment in a large London kitchen. I would be ashamed to try to keep John at home, although I think the restaurant and its customers it would only benefit. John is truly a talented young man and he needs grow professionally.

Sincerely,
Chef Steve Rawlins,
Gold Plate, Moscow

[ переклад ]

12 лютого 2014
Зацікавленим особам:

Пишаюся тим, що я рекомендую Джона Байерлі на посаду помічника в ваш ресторан. Я головний шеф-кухар Золотий Тарілки, ресторану в Москві, Росія.

Джона Байерлі працював в моєму закладі більше п’яти років. Він почав ще в середній школі, працюючи на позиції початкового рівня в моїй кухні. Іноді він допомагав мені з нашим хлібом і розписом десертів, якими Золота Тарілка добре відомий. З часом Джон Байерлі ставав все більш і більш цікавився випічкою, не тільки навчаючись у мене, але і від власних експериментів і переймаючи досвід інших. Він має певне чуття на випічку
Хочу сказати, що я не сумніваюся, що він може швидко і правильно розв’язувати задачі. Джон показав мені кілька разів, що він дуже постійний і відповідальний співробітник. Він міг робити дві зміни поспіль і працював на більшості свят.
Безумовно це правильно, що йому дозволили розвивати свій талант. Я розумію і підтримую його бажання шукати роботу в великій кухні Лондоні. Мені було б соромно намагатися залишити Джона у себе, хоча мою ресторану та його клієнтам це було б тільки на користь. Джон по-справжньому талановитий молодий чоловік і йому треба професійно зростати.

Читайте також:  Приклад запрошення для гостьової візи в США - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

З повагою,
Шеф-кухар Стів Роулинз,
Золота Тарілка, Москва

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: