Лист-відмова від запрошення в гості – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист-відмова від запрошення в гості

Dear James,

Thank you so much for inviting me to Canada. You know perfectly well how long I dream to travel across this great country. But, unfortunately, this time I will not.

My mother happened severe stroke, she is now in the hospital, but soon her will be discharged. After discharge, I have to look after her for a long time – she became paralyzed arm right and she can not walk. The doctors said that in the next six months will be needed for her constant care. And leave my mother to nurse it seems like a bad option.
Maybe next year, if all goes well, i’ll have a chance to go to Canada…
And now – i’m sorry, I have to run to the pharmacy for drugs.

Good luck to you!
Daniel

[ переклад на російську мову ]

Дорогий Джеймс!

Велике спасибі тобі за запрошення до Канади. Ти чудово знаєш, як давно я мрію помандрувати по цій великій країні. Але, на жаль, на цей раз у мене нічого не вийде.

У моєї мами стався важкий інсульт, зараз вона у лікарні, але скоро її випишуть. Після виписки мені доведеться довго за нею доглядати – у неї оніміла права рука, і вона не може ходити. Лікарі сказали, що в найближчі півроку за нею буде необхідний постійний догляд. А залишити її з доглядальницею мені здається поганим варіантом.
Може бути на будующий рік, якщо все буде добре, то у мене з’явиться шанс поїхати в Канаду…
А зараз вибач, мені треба бігти в аптеку за ліками.

Читайте також:  Лист другу про те, як я провів літо - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Удачі тобі!
Данило

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: