Лист-відповідь на приватне запрошення до Великобританії – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист-відповідь на приватне запрошення до Великобританії

Dear Matthew and Kaitlyn!

Thank you very much for the invitation to the UK! We have long wanted to meet with ornithologists your country. We well know that in England (and in Scotland in particular) a lot of people who are interested in bird life. If you think you need, then we will be happy speak at the meeting of the Ornithological Society of London. Only it is necessary to discuss the topic of our performance.

We will be able to come in early May for a period of up to two weeks, exactly as the birds will sit on the nest. Only we will need an official letter of invitation from you or from the Ornithological Society. As we learned in our British Consulate, you are required to have certain documents (see list attached to the letter). A letter of invitation can be sent to our in the mail but it is possible e-mail. Letter to the notary to certify is not necessary.

We are both looking forward to a pleasant adventure! We are waiting for an answer from you.
Your Helen and Victor.

[ переклад на російську мову ]

Дорогі Метью і Кейтлін!

Велике спасибі за запрошення до Великобританії! Ми давно хотіли познайомитися з орнітологами вашої країни. Нам добре відомо, що в Англії (і в Шотландії зокрема) дуже багато людей, які цікавляться життям птахів. Якщо ви вважаєте за необхідне, то ми з задоволенням виступимо на засіданні Лондонського орнітологічного товариства. Тільки треба буде обговорити тему нашого виступу.

Ми зможемо приїхати на початку травня на строк до двох тижнем, як раз, коли птахи будуть сідати на гнізда. Тільки нам необхідно буде офіційний лист-запрошення від вас, або від орнітологічного товариства. Як ми дізналися в нашому консульстві Великобританії, від вас будуть потрібні ще деякі документи (перелік дивіться в додатку до листа). Лист-запрошення можна вислати на нашу адресу поштою, але можна і по електронній пошті. Лист у нотаріуса завіряти не треба.

Ми обидва в передчутті приємних пригод! Чекаємо від вас відповіді.
Ваші Олена і Віктор.

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: