Лист-відповідь на запрошення в гості англійською мовою – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист-відповідь на запрошення в гості англійською мовою

Dear James and Hannah,

We have at last made up our route and so we can tell you that we are due to leave Moscow on Sunday July 5nd. We are going by car via Belgium and France and shall most probably leave our car with friends near Calais (collecting it on the way back). For the crossing we shall reserve the boat passage from Calais to Paris. I hope all will go well.
If this is all right with you we shall arrive at Paris on July 10th (after breaking our journey for a couple of days in Spain). If this turns out to be a wrong time to come, please do not worry about us. We shall have just to take our chance and get some accommodation on the spot.
I hope to hear from you before July 4nd (the day of our departure).

Yours sincerely,
William

[ переклад ]

Дорогі Джеймс і Анна!

Ми визначили нарешті свій маршрут і можемо повідомити вам, що виїжджаємо з Москви в восресенье, 5 липня. Через Бельгію і Францію ми поїдемо на машині і, найімовірніше, залишимо її у друзів неподалік від Кале (а заберемо на зворотному шляху). Щоб перетнути протоку, ми замовимо квитки на пором від Кале до Парижа. Сподіваюся, все буде добре.
Якщо ви не проти, на пару днів ми затримаємося в Іспанії і прибудемо в Париж 10 липня. Якщо цей строк вас не влаштовує, не турбуйтеся про нас. Ми будемо тоді діяти на свій страх і ризик і знайдемо житло прямо на місці.
Сподіваюся отримати від вас відповідь до 4 липня (дня нашого від’їзду).

Читайте також:  Відмова англійською

Щиро ваш
Вільям

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: