Приклад запрошення для гостьової візи в США – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Приклад запрошення для гостьової візи в США

Для одержання гостьової візи в США приймаюча сторона оформлює лист-запрошення від свого імені. Дане запрошення-лист може бути від родичів, друзів, партнерів по бізнесу, організаторів різних заходів і ін

Запрошення пишеться у вільній формі. Бажано, щоб воно було оформлено у вигляді електронного листа. Рукописний варіант запрошення. Якщо запрошуючою стороною є організація, бажано, щоб запрошення було написано на фірмовому бланку. Нотаріальних засвідчень запрошення не потрібно.

Лист повинен містити ПІБ запрошує або повну назву організації, адресу, e-mail, адреса веб-сайту, статус особи, яка запрошує, номери паспортів, мета, термін і дати планованого перебування в США, адреса передбачуваного проживання, питання фінансування та дані медичної страховки.

To American Embassy in Moscow, Russia
Novinskiy Bulvar 19/23
Moscow 121099
August 10, 2014

To whom it may concern

My name is Nicholas White and I reside at 1234 56th Street, New York, NY 52569. I am a United States citizen.

I am requesting that you issue a tourist (B-2) visa to my friend Andrew Ivanov (born in 1978, lives str. Lenina, 12, Apt 34, Moscow, 123456, Russia), in order to allow him to visit with me in the United States. We have been friends for the past 3 years and I would like him to visit me this summer

Pavel will be visiting with me from October 5st 2014 to November 5st 2014. This will be a great time because we will both be off work at this time. During her stay in the United States, he will stay with me at my home at the address stated above.

I will be responsible for all of him accommodation expenses while he is in the United States. Upon the termination of visit, he will return to Russia, Moscow.

Andrew will be presenting this letter to you, together with other evidence to establish his close ties with Russia, and to assure you that he will return prior to the expiration of his stay in the United States.

Your kind consideration request to this will be greatly appreciated.

Yours Truly,

<Signature>

Nicholas White
1234 56th Street, New York, NY 52569
1-123-456-789
email: nikоlas#mymail.com

[ переклад на російську мову ]

У посольство США в Москві, Росія
Новинський бульвар, 19/23
121099, Москва
10 серпня 2014

Тому, кого це може стосуватися

Мене звати Ніколас Вайт, і я живу в 1234 56-я вулиця, Нью-Йорк, NY 12569. Я громадянин Сполучених Штатів.

Я прошу, щоб ви видали туристичну візу (В-2) моєму другові Андрію Іванову (народився у 1978 році, живе вул. Леніна, 12, кв 34, Москва, 123456, Росія), для того, щоб дозволити йому відвідати мене в Сполучених Штатах. Ми були друзями протягом останніх 3 років, і я хотів би, щоб він приїхав до мене в гості цього літа

Павло відвідає мене з 5 жовтня 2014 по 5 листопада 2014 року. Це буде вдалий час, тому що ми обидва будемо у відпустці в цей час. Під час свого перебування в Сполучених Штатах, він зупиниться у мене, в моєму будинку за адресою, вказаною вище.

Я буду відповідати за всі його витрати на проживання, поки він знаходиться в США. По закінченні візиту, він повернеться в Росію, Москву.

Андрій надасть Вам цей лист разом з іншими доказами для встановлення його тісних зв’язків з Росією, і запевнить Вас, що він повернеться туди до закінчення терміну свого перебування в Сполучених Штатах.

Ваше люб’язне увагу на цей запит буде прийнята з вдячністю.

З повагою,

<Підпис>

Ніколас Вайт
1234 56-я вулиця, Нью-Йорк, Нью-Йорк 52569
1-123-456-789
email: nikоlas#mymail.com

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: