Тема Опис класу на англійській мові, слова, діалоги, твір

Клас — the class [?? kl?:s]

школа – school [sku?l]

парта – desk [desk]

У нас в класі нові красиві парти. We have new beautiful desks in class.

На стінах у нашому класі висять портрети знаменитих письменників і поетів. On the walls in our class hang portraits of famous writers and poets.

класна дошка – blackboard [?bl?kb??d]

вчитель — teacher [?ti?t??]

Твір Наш клас

Наш клас знаходиться у простій, типовій школі. Це не означає, що він поганий. Він світлий, з великими вікнами, що виходять на південний схід, тому у нас завжди світло і дуже затишно. Наш клас — це кабінет математики, його прикрашають плакати з формулами, але, головне, кілька портретів великих математиків — Лобачевского, Піфагора, Ньютона.

Наша класна керівниця дуже любить кімнатні рослини, тому в нашому класі багато. Це додає приміщенню гарний затишний вигляд. Ми по черзі поливаємо і доглядаємо за рослинами.

Переклад:

Our class is in a simple, typical school. This does not mean that he is bad. It is bright, with large windows that face the southeast, so we always have light and very comfortable. Our class is a mathematics office, it is decorated with posters with formulas, but, most importantly, several portraits of great mathematicians — Лобачевського, Піфагор, Newton.

Our class teacher loves houseplants very much, so there are a lot of them in our class. This gives the room a beautiful cozy look. We take turns watering and taking care of the plants.

Діалог

— Добрий ранок!

— Доброго ранку, Ольго Михайлівно!

— Сьогодні починається новий навчальний рік. Ви помітили, що наш клас дуже змінився.

Читайте також:
Ігри для вивчення англійської мови - LEARN ENGLISH - Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

— Так. Він став світлішим, з’явилися нові парти і класна дошка теж оновилася. А на стінах нові плакати з правилами і формулами.

— Все вірно! Сподіваюся ви будете берегти наш клас!

Переклад:

— Good morning!

— Good morning, Olga Mikhailovna!

— Today begins a new school year. You have noticed that our class has changed a lot.

— Yes. He became brighter, new desks appeared and the blackboard was also refreshed. And on the walls are new posters with rules and formulas.

— That’s right! I hope you will take care of our class!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн