Тема Sentences with the word animal — тварина

The great blue whale is the largest animal to have ever existed. Синій кит — найбільша тварина з існуючих.

Animal and the flora, as well as the lifeless nature is deprived these qualities. Тваринний і рослинний світ, як і нежива природа, позбавлений цих якостей.

They are wild animals, and they need us to keep an eye on them. Вони — дикі тварини, і їм потрібні ми, щоб доглядати за ними.

He was the sickest animal we had ever taken into the sanctuary. Він був самим хворим тваринам, яку ми коли-небудь брали в притулок.

I am against hunting, because I find shooting animals for fur cruel. Я проти полювання, тому що я знаходжу стрілянину у тварин заради хутра жорстокою.

A nutrient furnishes nourishment that promotes growth and healing both in animals and humans. Поживні речовини, що містяться в їжі, сприяють зростанню як тварин, так і людей, а також допомагають їм одужувати в разі хвороб.

Animals moving out in search of pastures may never have a chance to return! Тварини, вийшовши з парку в пошуках корму, можливо, вже не зуміють в нього повернутися.

Such animal studies can be used as part of weight of evidence evaluation; Такі дослідження на тварин можуть бути корисними для оцінки всієї сукупності даних

This looks like a plant, but it’s actually an animal. Це виглядає як рослина, але насправді це тварина.

If you could be an animal, what animal would you be? Якщо б ви могли стати твариною, кого б ви вибрали?

Що спільного між ним і сидять тут тваринами? — What is common between him and the animals sitting here?

Royal society for the prevention of cruelty to animals. Королівське товариство захисту тварин від жорстокого поводження.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн