Вимова англійських слів онлайн (слухати)

На нашому сайті Вашій увазі представлений досить корисний у вивченні англійської мови модуль: Sound Word. З його допомогою Ви зможете легко дізнатися вимову англійських слів, їх транскрипцію. Для того, щоб її використовувати потрібно ввести потрібне Вам слово і натиснути кнопку «listen!».

Після недовгої паузи модуль видасть Вам транскрипцію заданого англійського слова, його вимова і, звичайно ж, переклад. Для зручності вивчають англійську мову пропонується два варіанти вимови слова: британський і американський варіанти. Також в режимі онлайн можна слухати варіанти вимови англійських слів.

Що ж таке транскрипція?

Фонетична транскрипція – це те, як на листі (графічно) виглядає (записується) вимова англійських слів. Абсолютно кожен окремий звук окремо фіксується в запису. Фонетична транскрипція позначається тільки у квадратних дужках, а для її для запису використовуються спеціальні ієрогліфи.

Для чого ж потрібна транскрипція англійських слів?

Англійську транскрипцію завжди корисно знати всім без винятку, всім, хто вивчає мову. Це дасть переважну можливість з легкістю і більшу точність прочитати і, як наслідок, правильно вимовити самостійно незнайому для Вас англійське слово, не вдаючись до допомоги вчителя. Всім, хто вивчає англійську мову добре відомо, що читання англійських слів – це досить специфічний процес, який ґрунтується не просто на звичайному «складанні» слів з букв, тобто як пишеться, так і читається, а швидше на перетворення певних буквосполучень відповідно певні поєднання звуків. Природно, що існують також певні правила читання, вимови англійських слів, які потрібно чітко знати і бездоганно застосовувати на практиці. Але слів, які не підкоряються цим правилам, повірте, набагато більше в англійській мові. І тут нам якраз приходить на виручку транскрипція, яка дозволяє нам дізнатися правильну вимову англійського слова, і, як наслідок, і його правильне прочитання.

dfe1f70675c898d19a96f5761743ba20 Вимова англійських слів онлайн (слухати)

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн