Запрошення в гості влітку – LEARN ENGLISH – Вчимо англійську самостійно вдома, швидко і безкоштовно

Лист із запрошенням у гості влітку

Dear Kaitlyn and Matthew,

We are looking forward very much to your visit to our country this summer. We are expecting you at the beginning of July and are hoping that you may stay until the end of month or longer if you can manage.
We consider it a privilege for us to receive you as guests in our house and to be allowed to entertain you. We are very grateful indeed to you for consenting to come and stay with us. We are looking forward to offering you hospitality in return for the hospitality you have kindly given us on many occasions.
We want you to understand that we will see to all your needs while you are with us and to any expenses that may arise.

Yours sincerely,
Anna and Alexander

[ переклад ]

Дорогі Кейтлін і Метью!

Ми з великим нетерпінням чекаємо на вас цього літа в нашій країні. Ми чекаємо вас на початку липня і сподіваємося, що ви поживете в нас до кінця місяця або довше, якщо зможете.
Прийняти вас у себе вдома — для нас велика честь. Ми дуже раді, що ви погодилися приїхати погостювати у нас. Ми хочемо відповісти вам таким же гостинністю, яке ви не раз люб’язно надавали нам.
Ви повинні знати, що ми надамо вам все, що вам буде необхідно під час перебування у нас, включаючи і фінансові витрати, які можуть виникнути.

Щиро ваші,
Ганна та Олександр

Поділитися посиланням на цю сторінку улюбленої соцмережі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: